[eLicytacje] II licytacja - Ciśnieniomierz OMRON M-1 #62569290
II licytacja Ruchomości
Ciśnieniomierz OMRON M-1
CENA WYWOŁAWCZA: 57 zł (SZACUNKOWO: 115 zł)
Ciśnieniomierz naramienny elektroniczny OMRON M-1 Classic SN: 6809371LF zasilany na baterie 4x1,5V. Prosty w obsłudze. Aparat wyposażony jest w duży wyświetlacz i solidny mankiet. Pomiar ciśnienia i pulsu odbywa się automatycznie oraz opróżnianie powietrza również odbywa się automatycznie przez zawór upustowy. Ma wbudowaną pamięć 14 ostatnich wyników pomiaru ciśnienia. Przedmiot nowy w oryginalnym opakowaniu.
Nazwa katalogowa: Aparat pomiarowy
Marka: Omron
Model: M-1
Stan techniczny: nowy
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
DOLNA WILDA 80B
61-501 Poznań, wielkopolskie
Ruchomość można oglądać wyłącznie w dniu 1.09.2026r. od godziny 9:00 do 10:00 w siedzibie urzędu, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z osobą prowadzącą licytację.
Urząd Skarbowy Poznań - Wilda
Agnieszka Tyranowska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1f873518-aa60-480a-bc50-f2419b782b30
I licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba:
cena
13 dni temu
Ruchomości Opryskiwacz zaczepiany Hardi International, rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Opryskiwacz Hardi Comanderlp Flagowa, zaawansowana technologicznie seria przeznaczona do ciągłej pracy w najcięższych warunkach i na dużych areałach. Pojemność zbiornika:
cena
12 dni temu
Ii licytacja ruchomości tester zabezpieczeń kocos artes 460, moc 1200 w cena wywoławcza: 43 357 zł (szacunkowo: 86 715 zł) moc: 1200 w zasilanie: ac: 100-265 v (47-63 hz) dc: 120-265 v rok produkcji: 2016 nazwa katalogowa: aparat pomiarowy marka: kocos model: artes 460 sta
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Kurtka z kapturem, rozmiar M CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Czarna kurtka z kapturem, lekka, 100%poliester, imitacja ekoskóry, nowa z metką. Nazwa katalogowa: Kurtka Rozmiar: M Marka: Lico&Co. Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: DOLNA WILDA 80B 61-501 Poz
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Mikrowieża Hi-Fi Philips MCM760/12 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Mikrowieża Hi-Fi marki Philips model MCM760/12 zawiera odtwarzcz CD, magnetofon jednokasetowy, radio cyfrowe AM i FM, złącze USB, wyjście słuchawkowe, wejście antenowe oraz dwie kolumny w zest
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Odtwarzacz MP3 Zen Nano Plus 1 GB CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Odtwarzacz marki Creative MP3 ZEN Nano Plus 1 GB, SN: C6PF1633643M22335D posiada pojemność 512 MB, wbudowany mikrofon, radio FM, wyświetlacz LCD. Przedmiot nowy w oryginalnym opakowaniu. Urządz
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
14 dni temu
![[eLicytacje] II licytacja - Ciśnieniomierz OMRON M-1 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141813/552e7b737/ed35935e-ab34-01b0-0a4d-4197a1c2e39f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Ciśnieniomierz OMRON M-1 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141820/194e38321/0b804d73-da74-89d1-2284-ce59a53d9818_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Ciśnieniomierz OMRON M-1 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)