Honda civic - - [elicytacje] #62572257

Honda civic -  - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETHonda civic -  - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETHonda civic -  - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETHonda civic -  - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETHonda civic -  - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

HONDA Civic

CENA WYWOŁAWCZA: 1 150 zł (SZACUNKOWO: 11 500 zł)

- OC korporacyjne
- 1 kluczyk
- zarysowania powłoki lakierniczej;
- zarysowany zderzak
- uszkodzony tylni zderzak;
- obtarcia i wgniecenia prawej strony auta;
- badania techniczne ważne do 27.11.2026 r.
- nie odpala

Model: Civic
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1339 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: GD 843RS
Nr VIN: SHHFK17407U004238
Data pierwszej rejestracji: 2007-01-16
Przebieg: 150112 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-27
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda



OGLĘDZINY:
Szczecińska 59
76-200 SŁUPSK, pomorskie

07.09.2026 do 11.09.2026 godz. 10.30 do 11.30



Urząd Skarbowy w Słupsku

Jarosław Lubiński
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0baa6415-a087-4b47-a5c2-bbb9756e2b42

  • « Powrót
  • ID: 62572257
    Wyświetleń: 6
Wygasa za 36 dni

od 1 150 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też