Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. - II licytacja - [eLicytacje] #62572234
II licytacja Ruchomości
Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna.
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł)
Uszkodzony przedni zderzak, brak dowodu rejestracyjnego, rozładowany akumulator, jeden komplet kluczy.
Informacje dodatkowe
• Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa.
• Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż
• Organ egzekucyjny wykonuje ustawowy obowiązek i nie ma wpływu na rodzaj, wartość ani stan przedmiotów przekazanych do sprzedaży.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Fabia
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1397 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DLWFA22
Nr VIN: TMBNB26Y4Y3045218
Data pierwszej rejestracji: 2000-05-31
Przebieg: 162779 km
Kolor: NIEBIESKI
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Ks. Czesława Klimasa 34
50-515 Wrocław, dolnośląskie
08.09.2026 w godz. od 9:00 do 9:30 po wcześniejszym umówieniu co najmniej dzień wcześniej z pracownikiem Urzędu - tel. .
Urząd Skarbowy w Oławie
Marcin Marciszewski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3f748136-5bfb-4560-921c-e1031fc4f6ee
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
9 dni temu
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
cena
dzisiaj, 10:26
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
cena
dzisiaj, 10:26
Ruchomości MOTOCYKL BMW RH 18 CENA WYWOŁAWCZA: 55 000 zł (SZACUNKOWO: 147 600 zł) Motocykl w stanie idealnym, mało używany, brak uszkodzeń, posiada po bokach kufry, opony w stanie dobrym, badanie techniczne ważne do 24.09.2027 roku, OC ważne do dnia 23.09.2026 roku Nazwa katalogowa: Motocykl M
cena
dzisiaj, 10:24
Ruchomości MOTOCYKL BMW RH 18 CENA WYWOŁAWCZA: 55 000 zł (SZACUNKOWO: 147 600 zł) Motocykl w stanie idealnym, mało używany, brak uszkodzeń, posiada po bokach kufry, opony w stanie dobrym, badanie techniczne ważne do 24.09.2027 roku, OC ważne do dnia 23.09.2026 roku Nazwa katalogowa: Motocykl M
cena
dzisiaj, 10:24
Ruchomości Ford Transit CENA WYWOŁAWCZA: 10 670 zł (SZACUNKOWO: 31 980 zł) Pojazd niesprawny technicznie, uszkodzony silnik, nie odpala, posiada liczne ogniska korozji, brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Van Marka: Ford Model: Transit Typ nadwozia: ciężarowy skrzynia Pojemność silni
cena
dzisiaj, 10:24
Ruchomości Peugeot 207 1,6 HDI diesel r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Polisa OC zawarta przez Izbę Administracji Skarbowej w Poznaniu. Ilość kluczyków - 1 sztuka. W dniu przejęcia pojazd został uruchomiony. Nazwa katalog
cena
dzisiaj, 10:14
Ruchomości Peugeot 207 1,6 HDI diesel r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Polisa OC zawarta przez Izbę Administracji Skarbowej w Poznaniu. Ilość kluczyków - 1 sztuka. W dniu przejęcia pojazd został uruchomiony. Nazwa katalog
cena
dzisiaj, 10:14
II licytacja Ruchomości Nóż K25 CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Używany nóż survivalowy marki K25 ze stałą głownią. Nosi wyraźne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Nóż Opis przedmiotu: Nóż survivalowy Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 Marka: K25 OGLĘDZINY: Ofiar Gór Morz
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
cena
wczoraj, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
cena
wczoraj, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
wczoraj, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
wczoraj, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
wczoraj, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
wczoraj, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
2 dni temu
![Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142051/a32d143a4/6c7fc897-ef90-c7f1-a3af-a0e92a3c0ba2_b.webp)
![Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142057/df96188a5/57989a51-ac51-3d32-5d32-99805c455cec_b.webp)
![Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142101/a40d88461/d4ac134c-3556-8259-490a-5900e0224c68_b.webp)
![Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142106/c00cff6f2/b6f086e5-85d0-10bf-8c91-289587b1f3c4_b.webp)
![Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)