Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572180
I licytacja Ruchomości
Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł)
Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia silnika i odczytu bieżącego przebiegu kilometrów (podane wskazanie z 24.09.2025 r.).
Samochód jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Lipnie II Wydział Karny - sygn. akt II K 433/25 z 10 marca 2026 roku.
Oferowany przedmiot może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie oraz wady techniczne. Zaleca się dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2393 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: CWL 36906
Nr VIN: WAUZZZ4F16N154578
Data pierwszej rejestracji: 2006-03-17
Przebieg: 262222 km
Kolor: szary metalik
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-21
OGLĘDZINY:
Płocka 132
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
09.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00.
Urząd Skarbowy we Włocławku
Ireneusz Orzechowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/81695b28-2d52-4896-b323-48ca5304b3b0
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
cena
13 dni temu
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3 2.0 TDI, rok 2008, 1968 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 7.01.2027r. Jeden kluczyk. Znaczny stopień dewastacji foteli przednich. Pojazd posiada liczne zarysowania i odpryski lakieru karoserii. Nazw
cena
5 dni temu
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
wczoraj, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
wczoraj, 10:21
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
cena
wczoraj, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
cena
wczoraj, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
wczoraj, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
wczoraj, 10:13
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
2 dni temu
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Prasa pneumatyczna do klejenia Tech-Fa-Miler, rok 2006, typ PTD, CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego: Opis: - producent Tech-Fa-Miler z/s Nowy Tomyśl-Paproć
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 6 500 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód
cena
2 dni temu
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101640/9850c0025/cac54baa-7482-313e-d111-1a1a65281dc0_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101643/50a66b73b/65cd3490-780e-956c-03e5-6c7c6e0e73f4_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101647/d79a4cd6b/5b2af9ab-5ed8-9dd1-bd72-0b0af3d70f70_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101650/0bdb4e9bc/b59ec1c2-0459-d48b-6905-21bf188ec2ca_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101653/b0b5c84ca/2f0b8774-6d38-6529-db6c-da8d3b7cc45a_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101657/e1cb768e3/94feb39e-4d62-6389-731e-bc2e79a1d916_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101700/180fff043/d492fd12-02af-4ea9-027d-fc05d51b0b98_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101704/55ea36eb2/f6fb6ceb-fd09-d47e-97d4-5152555a67f4_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101710/ee85ecd6d/7fa18c84-f66e-23b6-85c7-7397cecf7a28_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)