Kia sportage - i licytacja - [elicytacje] #62572096

Kia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NETKia sportage - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

KIA SPORTAGE

CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł)

Pojazd posiada uszkodzony przód zderzak, chłodnicę, maskę, grill do napraw blacharsko-lakierniczych

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Kia
Model: Sportage
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 1685 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2014
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZPL66371
Nr VIN: U5YPB815AEL530248
Data pierwszej rejestracji: 2014-12-18
Przebieg: 269597 km
Kolor: brązowy metalik
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-01



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-342 Szczecin, zachodniopomorskie

07.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9c45d554-338f-4eda-94dc-5658326f199f

  • « Powrót
  • ID: 62572096
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 15 dni

od 22 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też