Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] #62571503
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 4 400 zł (SZACUNKOWO: 8 800 zł)
Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Radziejowie II Wydział Karny - sygn. akt II K 46/26 z 13 kwietnia 2026 roku.
Uszkodzona przednia szyba, niesprawny akumulator, jeden kluczyk, brak ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 16 września 2013 roku.
Oferowany przedmiot może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie oraz wady techniczne. Organ egzekucyjny nie przeprowadza badań, ekspertyz ani diagnostyki technicznej oferowanych ruchomości. Wycena przedmiotu sporządzana jest na podstawie oględzin zewnętrznych oraz informacji dostępnych organowi w chwili przygotowania ogłoszenia. Zaleca się dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 118
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CB596AP
Nr VIN: WBAUD71050PY80985
Data pierwszej rejestracji: 2007-06-22
Przebieg: 260349 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-10
OGLĘDZINY:
Rolnicza 6
88-200 Radziejów, kujawsko-pomorskie
02.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00
Urząd Skarbowy w Radziejowie
Piotr Mikołajczak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5559403f-9f9a-4b05-a741-fd28a665d165
II licytacja Ruchomości BMW X3, ROK PROD. 2015, XDRIVE28I, 2,0 BENZYNA CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, wersja USA. Posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 29.12.2026r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwo
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
cena
dzisiaj, 14:54
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
dzisiaj, 18:26
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
dzisiaj, 18:19
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
dzisiaj, 18:19
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
dzisiaj, 18:18
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
cena
dzisiaj, 18:17
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
cena
dzisiaj, 18:14
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
cena
dzisiaj, 18:14
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
cena
dzisiaj, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
cena
dzisiaj, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
cena
dzisiaj, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
cena
dzisiaj, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
dzisiaj, 14:52
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
dzisiaj, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
cena
dzisiaj, 14:51
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
cena
dzisiaj, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
cena
dzisiaj, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
cena
dzisiaj, 14:50
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143141/296a3776f/a3f96f4d-6ce9-e18c-c3ca-b57361903d85_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143144/5b65a915f/3489e072-5813-c14c-cd44-c5a508fe10e4_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143152/544491315/2fdc7678-6388-2c7c-6d6e-32383b3113c7_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143156/602e642d2/130be9a4-a895-7fcb-dc4a-c2213b1ebf08_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143202/1422a2b85/f8c46b61-cb41-ab1f-0bd1-d01b0d1ee23f_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143207/49c596c9c/c1262cb8-db2c-966c-b0ae-cde5c666b0dc_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143212/ae574b625/f1b6a347-9624-fc81-3ea3-28aea11e8c04_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143218/a61f66be5/e3a26d10-1e85-bfe4-e741-58d65bab7ab1_b.webp)
![Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)