Samochód jeep grand cherokee, rok 2001 - i licytacja - [elicytacje] #62570383
I licytacja Ruchomości
Samochód JEEP GRAND CHEROKEE, rok 2001
CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł)
brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 07.04.2026 r.,
data pierwszej rejestracji w kraju 10.05.2001 r.,
kluczyk - 1 szt.
brak dowodu rejestracyjnego.
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
Nie odpowiadam za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielam gwarancji, nie ponoszę odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Odbiór ruchomości - z miejsca przechowywania transportem nabywcy, na jego koszt.
Zastrzegam sobie prawo do unieważnienia i odwołania licytacji bez podania przyczyny.
Pojazd objęty jest ubezpieczeniem korporacyjnym OC, w chwili odbioru nabywca zobligowany jest do ubezpieczenia go we własnym zakresie.
Typ nadwozia: SUV
Stan techniczny: używany
Marka: Jeep
Skrzynia biegów: automatyczna
Kolor: CZARNY
Nr rejestracyjny: SO4585U
Model: Grand Cherokee
OC ważne do: 2027-08-17
Nr VIN: 1J4GWC8N01Y519559
Rok produkcji: 2001
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Pojemność silnika: 4701 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Data pierwszej rejestracji: 2001-05-10
Przebieg: 264458 km
OGLĘDZINY:
Osiedle Tysiąclecia przy Rondzie Konstantego Frydrychowicza (parking ERA Sp. z o. o.)
40-871 KATOWICE, śląskie
3.09.2026 r. od godz. 9:00 do godz. 10:00
Oględziny tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr tel. , nie później niż pół godziny przed oznaczonym terminem.
Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach
Anna Szudarska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/fec74650-8cf4-4f53-9a3a-3dffb1d8c744
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
wczoraj, 18:26
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
wczoraj, 18:19
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
wczoraj, 18:19
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
cena
wczoraj, 18:14
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
cena
wczoraj, 18:14
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
cena
wczoraj, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
cena
wczoraj, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
cena
wczoraj, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
cena
wczoraj, 14:54
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
cena
wczoraj, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
wczoraj, 14:52
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
cena
wczoraj, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
cena
wczoraj, 14:51
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
cena
wczoraj, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
cena
wczoraj, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
cena
wczoraj, 14:50
I licytacja Ruchomości Telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W303224. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
cena
wczoraj, 14:49
![Samochód jeep grand cherokee, rok 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141054/4d2f85367/f382ee59-7a6f-a028-1d92-7f8b49a64e81_b.webp)
![Samochód jeep grand cherokee, rok 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141058/c31140d2c/5809774a-7775-dcec-c047-291f333f8a8c_b.webp)
![Samochód jeep grand cherokee, rok 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141104/e30010750/2fe94bdc-584c-4833-ef5e-84583937598f_b.webp)
![Samochód jeep grand cherokee, rok 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141109/8bf19a0ab/21700b14-9836-d7ef-da7f-a8c7ae83841b_b.webp)
![Samochód jeep grand cherokee, rok 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)