Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] #62569277
II licytacja Ruchomości
AUDI A8 SAMOCHÓD OSOBOWY Z 2010 ROKU
CENA WYWOŁAWCZA: 25 000 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł)
Pojazd w ogólnym stanie średnim. Samochód ma wybitą przednią szybę w drzwiach kierowcy. W zderzaku tylnym po lewej stronie otwór owalny - przestrzelina (otwór wlotowy) oraz w tylnym lewym nadkolu otwór owalny - przestrzelina (otwór wylotowy). Widoczne również liczne otarcia: lewego tylnego nadkola, lewego tylnego błotnika, tylnych drzwi lewych, a także klamki tych drzwi. Ślady niewielkiej korozji na karoserii oraz felgach. Wszystkie opony marki Good Year, tapicerka skórzana. Przebieg pojazdu wskazany w Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) na dzień 18.02.2025 roku wynosi 288.741 km. Brak aktualnego badania technicznego. Brak dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczenie OC - polisa korporacyjna. Kluczyk -1 szt.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A8
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 4134 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: C1 MOLI
Nr VIN: WAUZZZ4H3AN000626
Data pierwszej rejestracji: 2010-01-12
Przebieg: 288741 km
Kolor: SREBRNY
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-14
OGLĘDZINY:
POLNA 108
87-100 TORUŃ, kujawsko-pomorskie
28.08.2026 w godz. od 10:00 do 10:30 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu oględzin pod nr tel. .
Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu
Łukasz Kosiński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4e1a9dd4-3cfd-4bd7-8488-8dd83bde3e47
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3 2.0 TDI, rok 2008, 1968 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 7.01.2027r. Jeden kluczyk. Znaczny stopień dewastacji foteli przednich. Pojazd posiada liczne zarysowania i odpryski lakieru karoserii. Nazw
cena
7 dni temu
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
cena
wczoraj, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
wczoraj, 18:14
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
wczoraj, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
cena
wczoraj, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
cena
wczoraj, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
wczoraj, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
wczoraj, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
cena
wczoraj, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
2 dni temu
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141248/ff7e579b4/70f2f8a3-a601-a5a5-e1fa-e7ae34fcb94f_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141254/4ed5f4455/03b61cae-1b60-29ee-6aaf-5ccc50845da5_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141302/596670946/59c482a5-6f39-5378-1c8e-3f7e8b3a6c67_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141305/1df26e121/bd51e111-1eb3-efad-b9f7-8d05d15c616d_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141309/26be662e9/8ffc7423-8194-e377-5109-58333f8fd895_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141317/3db4ab69c/8b8e9360-1e0d-c200-b258-23a4bedc50af_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141323/3e82a9de0/e047be10-e769-8958-d868-d4e05e2bedd6_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141327/998a1c584/6d15a7d3-13e4-6e26-9739-90db9160b9e1_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141333/d37410db1/01f6c711-85f5-af81-9177-f9217a078cb2_b.webp)
![Audi a8 samochód osobowy z 2010 roku - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141339/3f69330e4/2e3c3a6d-e340-fae6-5af1-1e46f1f8a741_b.webp)