Renault Laguna z 2001 r. - II licytacja - [eLicytacje] #62568738
II licytacja Ruchomości
Renault Laguna z 2001 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 1 450 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł)
Udana próba uruchomienia pojazdu po podłączeniu do urządzenia rozruchowego i samodzielny wjazd na lawetę. Brak ważnych badań technicznych. Posiada jeden kluczyk.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Laguna
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1783 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZGR28N3
Nr VIN: VF1BG0B0525606442
Data pierwszej rejestracji: 2001-10-18
Przebieg: 320925 km
Kolor: szary metalik
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-28
OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-340 SZCZECIN, zachodniopomorskie
28.08.2026 w godz. 13:00 do 14:00
Drugi Urząd Skarbowy w Szczecinie
Marta Fręch
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3f67e714-21b5-4522-ad0a-8a2a6d6c4019
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
5 dni temu
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
cena
5 dni temu
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
cena
dzisiaj, 10:26
Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 8 200 zł (SZACUNKOWO: 24 600 zł) Pojazd sprawny technicznie, badanie techniczne ważne do 17.12.2026 roku, jedna karta do samochodu, aluminiowe felgi, pojazd posiada zabrudzoną tapicerkę, opony stan dobry, na dachu pojazd posiada odbarwienia, na powłoc
cena
dzisiaj, 10:26
Ruchomości MOTOCYKL BMW RH 18 CENA WYWOŁAWCZA: 55 000 zł (SZACUNKOWO: 147 600 zł) Motocykl w stanie idealnym, mało używany, brak uszkodzeń, posiada po bokach kufry, opony w stanie dobrym, badanie techniczne ważne do 24.09.2027 roku, OC ważne do dnia 23.09.2026 roku Nazwa katalogowa: Motocykl M
cena
dzisiaj, 10:24
Ruchomości MOTOCYKL BMW RH 18 CENA WYWOŁAWCZA: 55 000 zł (SZACUNKOWO: 147 600 zł) Motocykl w stanie idealnym, mało używany, brak uszkodzeń, posiada po bokach kufry, opony w stanie dobrym, badanie techniczne ważne do 24.09.2027 roku, OC ważne do dnia 23.09.2026 roku Nazwa katalogowa: Motocykl M
cena
dzisiaj, 10:24
Ruchomości Ford Transit CENA WYWOŁAWCZA: 10 670 zł (SZACUNKOWO: 31 980 zł) Pojazd niesprawny technicznie, uszkodzony silnik, nie odpala, posiada liczne ogniska korozji, brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Van Marka: Ford Model: Transit Typ nadwozia: ciężarowy skrzynia Pojemność silni
cena
dzisiaj, 10:24
Ruchomości Peugeot 207 1,6 HDI diesel r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Polisa OC zawarta przez Izbę Administracji Skarbowej w Poznaniu. Ilość kluczyków - 1 sztuka. W dniu przejęcia pojazd został uruchomiony. Nazwa katalog
cena
dzisiaj, 10:14
Ruchomości Peugeot 207 1,6 HDI diesel r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Polisa OC zawarta przez Izbę Administracji Skarbowej w Poznaniu. Ilość kluczyków - 1 sztuka. W dniu przejęcia pojazd został uruchomiony. Nazwa katalog
cena
dzisiaj, 10:14
II licytacja Ruchomości Nóż K25 CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Używany nóż survivalowy marki K25 ze stałą głownią. Nosi wyraźne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Nóż Opis przedmiotu: Nóż survivalowy Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 Marka: K25 OGLĘDZINY: Ofiar Gór Morz
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
cena
wczoraj, 14:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki CHEVROLET model AVEO II, r. prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i prawe nadkole (wady niewidoczne na zdjęciach). Garażowany. Brak ważnych badań technicznyc
cena
wczoraj, 14:11
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
wczoraj, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rej
cena
wczoraj, 10:21
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
wczoraj, 10:13
II licytacja Ruchomości Audi A4, rok produkcji 1999, benzyna 1,8 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik, brak przeglądu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: be
cena
wczoraj, 10:13
![Renault Laguna z 2001 r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101225/52069c6c0/551f2e9d-2a2c-978f-06d6-5725df1f14b4_b.webp)
![Renault Laguna z 2001 r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101232/c8ba4c69f/a134c698-a12c-ecfc-5346-3d733ca67149_b.webp)
![Renault Laguna z 2001 r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101237/80637d0b0/4c7ec406-1025-96d6-8a99-1937692aab57_b.webp)
![Renault Laguna z 2001 r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101242/559070c88/12033d5d-3d0a-42f0-6f26-7b2efb417a02_b.webp)
![Renault Laguna z 2001 r. - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)