Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] #62561717
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł)
Samochód po kolizji – wyrwane prawe przednie zawieszenie wraz z kołem, rozbita lampa, wyrwany prawy błotnik, uszkodzony przedni zderzak. Brak możliwości sprawdzenia silnika oraz przebiegu - akumulator odłączony po wypadku. Przegląd techniczny ważny do 05.08.2026r. Pojazd objęty jest ubezpieczeniem OC przez KAS, w chwili odbioru nabywca zobligowany jest do ubezpieczenia pojazdu we własnym zakresie.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Golf
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DKA74NX
Nr VIN: WVWZZZ1KZ7W157674
Data pierwszej rejestracji: 2007-02-01
Przebieg: 241053 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Księcia Bolka I 1
58-400 Kamienna Góra, dolnośląskie
31.08.2026 w godzinach od 10.00 do 12.00 po wcześniejszym umówieniu się pod nr tel.
Urząd Skarbowy w Kamiennej Górze
Tadeusz Felisiak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3566230f-8e80-4725-a6e9-e031c3a40af2
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT KOMBI ROK PRODUKCJI 2005 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd uszkodzony (przedni zderzak jest pęknięty i częściowo oderwany, tylni zderzak uszkodzony w rejonie nadkola). Auto nie odpala, przebieg 320 971 km, dywaniki i wykładzin
cena
9 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
wczoraj, 18:14
II licytacja Ruchomości Zgrzewarka Silver Crest wraz z folią CENA WYWOŁAWCZA: 47 zł (SZACUNKOWO: 95 zł) Zgrzewarka marki Silver Crest w komplecie z zapasem folii moletowanych (zarówno w rolkach, jak i gotowych woreczkach). 3 rolki folii są fabrycznie nowe i zapakowane. 3 rolki odpakowane. Nazwa
cena
wczoraj, 18:15
Ruchomości Samochód osobowy Vokswagen Passat rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.10.2025 r. Samochód uszkodzony z przodu - uszkodzenia widoczne na zdjęciach. Brak tablicy rejestracyjnej z przodu pojazdu. Akumulator rozładowany. Podjęto
cena
wczoraj, 18:14
II licytacja Ruchomości rower marki CUBE górski 26" CENA WYWOŁAWCZA: 700 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Rower górski CUBE 26" posiada aluminiową ramę, hydrauliczne hamulce tarczowe. Nazwa katalogowa: Rower Opis przedmiotu: rower górski Marka: CUBE Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1
cena
wczoraj, 14:41
II licytacja Ruchomości Starlyf Fast Mixer - mikser z misą 3,5 L, 350W CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Mikser sprawny i nie używany. Nazwa katalogowa: Robot kuchenny Marka: Starlyf Model: Fast Mixer Typ: mikser z misą Rok produkcji: 2023 Typ zabudowy (np. wolnostojący, do zabudowy)
cena
wczoraj, 14:30
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza III 1,4 benzyna 16V 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami zarysowań, odstające zderzaki
cena
wczoraj, 14:19
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
wczoraj, 14:18
I licytacja Ruchomości Seat Ibiza, rok produkcji 2011, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, termin kolejnego badania technicznego 01.12.2026, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Ibiza Typ nadwozia:
cena
wczoraj, 14:18
Ii licytacja ruchomości samsung galaxy s10+ 8/128 gb cena wywoławcza: 250 zł (szacunkowo: 500 zł) nazwa katalogowa: smartfon marka: samsung model: galaxy s10+ rodzaj : telefony komórkowe stan techniczny: używany liczba: 1 oględziny: wojska polskiego 12 63-100 śrem, wielkopolskie od 17.09.
cena
wczoraj, 14:17
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
cena
2 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
cena
2 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
cena
2 dni temu
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/182223/4807d47ee/2b7a2d06-08c6-441a-32e6-2dcf503d94d4_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/182226/c38f8a6e8/85e68e03-527d-d506-3e92-52dda0a1852f_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/182232/be75f0145/86452cab-0536-dc68-adee-f8b263c0e57e_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/182239/b68b06009/912a83a6-29bf-096f-1844-a154d0635788_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/182242/b67753535/fc6312c6-03aa-e57a-b932-d021c39fbb34_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0813/182245/8331bb3b4/8fafb245-7193-443b-3397-3d0d27a151b5_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Golf 2007 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)