Samochód osobowy audi a4 kombii - ii licytacja - [elicytacje] #62572665

Samochód osobowy audi a4 kombii - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy audi a4 kombii - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy audi a4 kombii - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETSamochód osobowy audi a4 kombii - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

SAMOCHÓD OSOBOWY AUDI A4 KOMBII

CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)

Pojazd posiada uszkodzony silnik.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A4
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1984 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SPS06076
Nr VIN: WAUZZZ8E74A216054
Data pierwszej rejestracji: 2004-03-16
Przebieg: 286447 km
Kolor: SREBRNY
Stan techniczny: uszkodzony



OGLĘDZINY:
Gen. Hallera 55a
43-200 Pszczyna, śląskie

22.09.2026 od godz.09:00 do godz.10:00



Urząd Skarbowy w Pszczynie

Łukasz Wiencek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ba4defbb-ada6-46cc-9d68-7fc568bd7ed7

  • « Back
  • ID: 62572665
    Views: 14
Expires in 31 days

from 2 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also