[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 #62572407
I licytacja Ruchomości
OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2
CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł)
OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ślady negatywnego oddziaływania czynników atmosferycznych. Utlenienie koloru lakieru na całości karoserii. Pojazd po dłuższym postoju. Liczne zarysowania i wgniecenia. Brak akumulatora. Brak możliwości uruchomienia silnika i sprawdzenia jego pracy. Przednie szyby elektryczne, brak klimatyzacji. Wyposażenie auta ubogie, adekwatne do wieku pojazdu. W zestawie 2 kluczyki. Tapicerka zabrudzona, na siedzeniach pokrowce. Homologacja butli gazowej ważna na ok. 4-5 lat. Dodatkowo komplet 4 kół na stalowych felgach, r. 16 + koło zapasowe. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Ubezpieczenie OC do 10.03.2027.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Agila
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1199 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PK84770
Nr VIN: W0L0HAF683G062209
Data pierwszej rejestracji: 2003-06-16
Przebieg: 243310 km
Kolor: czerwony (utleniony)
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-03-10
OGLĘDZINY:
WROCŁAWSKA 12
62-800 KALISZ, wielkopolskie
9 września 2026 r. w godz. od 12:30 do 14:30.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Milena Boniec
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/db568713-0c26-4db9-a8a9-f042172f01b0
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 45 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne
price
today, 14:42
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple
price
today, 14:42
II licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
price
today, 14:26
II licytacja Ruchomości Tablet Lenovo TAB3 7 Essential CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Tablet Lenovo TAB3 7 Essential w stanie wizualnym bardzo dobrym. Tablet uruchamia się. model katalogowy: Lenovo TB3-710I TAB, pamięć: 1 GB + 8 GB. Tablet w oryginalnym opakowaniu, z folią ochronną
price
today, 14:41
I licytacja Ruchomości Nóż myśliwski Kandar z etui w zestawie z pasem myśliwskim na amunicję CENA WYWOŁAWCZA: 82 zł (SZACUNKOWO: 110 zł) Nóż myśliwski marki Kandar z etui. Wykonany ze stali nierdzewnej, z rękojeścią wykonaną z drewna o nr modelowym B051-1, Z.373551. W komplecie z materiałowym et
price
today, 14:25
II licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 144 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia
price
today, 14:30
I licytacja Ruchomości PEUGEOT 5008, ROK PROD. 2013, DIESEL, SILNIK 1.6 CENA WYWOŁAWCZA: 14 250 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) PEUGEOT 5008, rok prod. 2013, silnik 1.6l, moc 84kW, diesel, 7-osobowy. Stan nadzwozia charakterystyczny dla wieku pojazdu. Skrzynia manualna 6-cio biegowa. Silnik nie zosta
price
today, 14:29
I licytacja Ruchomości Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Samochód osobowy- Mazda 6, rok produkcji 2005 r. silnik 1798,00 cm3, 88 KW. Przednie, tylne szyby elektryczne- brak możliwości sprawdzenia. Akumulator Bosch 540 A, 60 Ah- rozłado
price
today, 14:17
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
15 days ago
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142728/4dc60928d/1432b874-c0ec-9e11-50e8-1757244a0466_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142735/73696733e/7fd0ae4b-f3dc-b45a-baa6-06fd9c7a2ec6_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142742/8816298e4/896695d2-57dc-b960-c295-6f60777d9ec2_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142745/f6f57ce5c/0b780339-ae5d-9c84-4714-d119dd465b2a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142752/1b9ab9cf2/203b9f5d-ac14-e4a1-2725-b90bdf915a49_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142759/beb0541c2/18b96ee5-944a-b04a-09cf-43f32610d1a9_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142806/4b71461f4/c68f413f-5416-ebbc-bb6c-250a71db6a0e_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142811/40e426d60/01645a98-f643-da31-eba9-0aa89f161c23_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142814/96fda22e0/324494a8-ecb0-53da-64d0-50812e9f13b8_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142816/53c6e826a/f2d59a30-39ac-1c5c-9469-d66517d39239_b.webp)