[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 #62572381
I licytacja Ruchomości
Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)
Samochód osobowy- Mazda 6, rok produkcji 2005 r. silnik 1798,00 cm3, 88 KW. Przednie, tylne szyby elektryczne- brak możliwości sprawdzenia. Akumulator Bosch 540 A, 60 Ah- rozładowany. Samochód nie odpala. Przedni zderzak uszkodzony, tylny zderzak porysowany, klapa tył wgniecenie, tylne drzwi od strony kierowcy wgniecenie. Skrzynia manualna 5 biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Stan podwozia i zawieszenia nieznany W zestawie 2 kluczyki. Wyposażenie: gaśnica, koło zapasowe.
Badanie techniczne ważne do 20 listopada 2026 r. Polisa OC ważna do 24 lutego 2027 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 6
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1798 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PY6448F
Nr VIN: JMZGY198261402940
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-14
Przebieg: 135350 km
Kolor: Srebny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-24
OGLĘDZINY:
Wrocławska 12
62-800 Kalisz, wielkopolskie
9 września 2026 w godzinach 12.30 do 14.30
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Przemysław Perdek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f0220c15-909a-45dc-8a61-f4d4dd1c362c
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
price
10 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 45 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Nóż myśliwski Kandar z etui w zestawie z pasem myśliwskim na amunicję CENA WYWOŁAWCZA: 82 zł (SZACUNKOWO: 110 zł) Nóż myśliwski marki Kandar z etui. Wykonany ze stali nierdzewnej, z rękojeścią wykonaną z drewna o nr modelowym B051-1, Z.373551. W komplecie z materiałowym et
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Tablet Lenovo TAB3 7 Essential CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Tablet Lenovo TAB3 7 Essential w stanie wizualnym bardzo dobrym. Tablet uruchamia się. model katalogowy: Lenovo TB3-710I TAB, pamięć: 1 GB + 8 GB. Tablet w oryginalnym opakowaniu, z folią ochronną
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2 CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ś
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości PEUGEOT 5008, ROK PROD. 2013, DIESEL, SILNIK 1.6 CENA WYWOŁAWCZA: 14 250 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) PEUGEOT 5008, rok prod. 2013, silnik 1.6l, moc 84kW, diesel, 7-osobowy. Stan nadzwozia charakterystyczny dla wieku pojazdu. Skrzynia manualna 6-cio biegowa. Silnik nie zosta
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 144 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
price
9 days ago
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
price
10 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
31 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
price
37 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
price
7 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141636/35c02c136/7e8bb7fc-d0aa-7dc0-8a02-c70fc30f674a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141640/eb5ab5b53/87c849c9-4402-171f-3b0c-6da613376f52_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141647/8075985f3/4c55f212-0493-eb5c-b5f4-af65b51d1a55_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141655/492c3a979/fd32b38c-8653-9e73-5e31-10705ba0f267_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141700/8b1752b36/8ca0af5e-4ac3-8922-4eb4-97ef7c0c6f17_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141704/9db873270/6c6f874c-264b-d12f-a73a-49daab5eea97_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141712/54d031b30/4b9e760d-a0b7-22b8-ec93-7caa0967168b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141716/0d768ab1d/a7b27a0c-9d29-a43b-8f17-b29a6aceb463_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141722/9b9eaaa2d/7cdb44bf-cba0-3b76-ea99-61b8daa049f9_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)