Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572176
I licytacja Ruchomości
Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 3 300 zł (SZACUNKOWO: 4 400 zł)
Pojazd posiada aktualne badania techniczne do 25.11.2026 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Stan techniczny pojazdu to: próg prawy wgnieciony, błotnik przedni prawy pogięty, zderzak przedni połamany, zderzak tylny odpryski i pęknięcia lakieru na całej powierzchni, kołpaki kół połamane, odpryski powłoki lakierowej na pokrywie silnika.
Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego we Włocławku II Wydział Karny - sygn. akt II K 223/26 z 29 maja 2026 roku.
Oferowany przedmiot może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie oraz wady techniczne. Zaleca się dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Aygo
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CG 84785
Nr VIN: JTDJG12C10N191041
Data pierwszej rejestracji: 2007-11-26
Przebieg: 114476 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-21
OGLĘDZINY:
Płocka 132
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
11.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00.
Urząd Skarbowy we Włocławku
Ireneusz Orzechowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b5b68c76-61c9-458b-9149-c60106699636
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA C-HR HATCHBACK 2.0 HYBRYDA, ROK PROD. 2020 CENA WYWOŁAWCZA: 67 500 zł (SZACUNKOWO: 90 000 zł) Uszkodzony tylny zderzak z lewej strony, listwa. Tapicerka i wnętrze pojazdu noszą normalne ślady użytkowania, stan bardzo dobry, kluczyki w zestawie (1 szt.). Model: C-HR
price
14 days ago
Ruchomości Toyota Yaris 1.3, 2006 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Brak ważnego OC oraz badań technicznych, przebieg na podstawie CEPIK, nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
price
today, 18:26
I licytacja Ruchomości Audi A6, rok prod. 2002, 1896 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Badanie techniczne ważne do 10.03.2026, przebieg 387137 km, skrzynia biegów automatyczna, akumulator rozładowany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ
price
today, 18:26
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
price
today, 18:19
II licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
price
today, 18:19
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu KIA Sportage IV CENA WYWOŁAWCZA: 4 556 zł (SZACUNKOWO: 6 075 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochod
price
today, 18:18
I licytacja Ruchomości Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym. Części nie są nowe - pochodz
price
today, 18:17
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00034183/7, działka nr 101/3, Prusinowo CENA WYWOŁAWCZA: 45 143 zł (SZACUNKOWO: 60 191 zł) Teren nieruchomości jest nieuzbrojony. Przy granicy działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna, natomiast sieć wodociągowa
price
today, 18:14
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, PO2T/00044247/7, działka nr 205/7, Goraj CENA WYWOŁAWCZA: 18 657 zł (SZACUNKOWO: 24 877 zł) Niezabudowana, pochyła działka o nieregularnym kształcie stanowi grunt rolny, który jest częściowo uprawny, a częściowo zadrzewiony i zakrze
price
today, 18:14
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
price
today, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
price
today, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
price
today, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
price
today, 14:54
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
price
today, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
price
today, 14:52
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
price
today, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
price
today, 14:51
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
price
today, 14:50
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101430/94b11fe54/a75100b8-225b-4fac-2697-1eebc4477dab_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101435/264d2fcd8/ca7ed7db-dabf-1602-30b7-a44fd2837267_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101442/5cc5126c1/1cd3929d-c0d2-0bda-e5d6-738f17b8958a_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101448/6486bdd2b/cf43905f-b8da-1d7a-3f1c-161fb9203eba_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101457/28107db3e/25b8f3fd-d1bc-fc48-8dfb-3a4af711c178_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101504/408501e34/8c6ae0ee-8000-d070-aa9a-ae65d43bce20_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101510/ec80ad62e/9c3788ac-7593-ee15-41b6-531c91350403_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101518/8d403bb7c/3daa89ea-1a8e-166a-3623-e1cc22edf111_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101524/d6e9b2e9d/a5a55f4a-357c-1d48-2051-4e67eb784472_b.webp)
![Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101528/98673396b/a01b9c8f-7a7b-a6ea-e681-28b84cf105f7_b.webp)