Skoda octavia 1,6 tdi - ii licytacja - [elicytacje] #62572092

Skoda octavia 1,6 tdi - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETSkoda octavia 1,6 tdi - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETSkoda octavia 1,6 tdi - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETSkoda octavia 1,6 tdi - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETSkoda octavia 1,6 tdi - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

SKODA OCTAVIA 1,6 TDI

CENA WYWOŁAWCZA: 6 250 zł (SZACUNKOWO: 12 500 zł)

Pojazd nie odpala ,z widocznymi oznakami korozji na karoserii (m.in. prawy próg pojazdu oraz na tylnej klapie bagażnika, tarcze hamulcowe skorodowane ). Akumulator niesprawny. Tapicerka wewnątrz pojazdu zabrudzona. Brak przeglądu technicznego, posiada kluczyk i dowód rejestracyjny. Przebieg pojazdu podany na dzień zajęcia przez organ policji tj. 10.08.2025 roku. Data pierwszej rejestracji za granicą 21.03.2012 roku, Data pierwszej rejestracji w kraju 12.01.2024 roku.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CAL 9PX9
Nr VIN: TMBGT61Z3C2103184
Data pierwszej rejestracji: 2024-01-12
Przebieg: 150103 km
Kolor: szary
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-13



OGLĘDZINY:
Kościelna 18
87-700 Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie

11.09.2026 w godz. od 8:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim

Mariusz Lewandowski
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/65480657-ab62-4a1b-969e-b44b054971af

  • « Back
  • ID: 62572092
    Views: 4
Expires in 10 days

from 6 250 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also