Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR - I licytacja - [eLicytacje] #62562770
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR
CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł)
- 2 komplety kluczyków z pilotami.
- badanie techniczne ważne do 9.01.2027 r.
- ubezpieczenie OC ważne do 4.10.2026 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1396 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DWR3271G
Nr VIN: SHHEU77405U306865
Data pierwszej rejestracji: 2005-10-03
Przebieg: 459593 km
Kolor: grafitowy metalik
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Lwowska 34-38
56-400 Oleśnica, dolnośląskie
Ruchomość można oglądać, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00, a w dniu licytacji od 8:00 do 9:30, na parkingu przy Urzędzie Skarbowym w Oleśnicy ul. Lwowska 34-38 (po uprzednim kontakcie telefoniczny z pracownikiem urzędu: , ).
Urząd Skarbowy w Oleśnicy
Zbigniew Czyszkowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0c6388bd-8053-4729-9014-22c2fc74011d
I licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 i-CTDi, rok prod. 2005, sedan CENA WYWOŁAWCZA: 5 625 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł) Badanie techniczne ważne do 22.11.2026 r. Brak koła zapasowego oraz lewarka; rdza na rancie drzwi, rancie maski oraz na nadkolach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: H
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
price
today, 14:56
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
price
today, 14:55
Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatniego badania
price
today, 14:55
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
price
today, 14:54
I licytacja Ruchomości BMW X5 3.0d, 2003 rok, 2926cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia. Stan licznika odczytany w dniu 20.08.2025 podczas ostatniego badania techniczne
price
today, 14:54
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
price
today, 14:52
I licytacja Ruchomości Opel Corsa C, rok 2002, 973cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia karoserii, brak powłoki lakierniczej na masce pojazdu. Stan
price
today, 14:52
I licytacja Ruchomości laptop HP model 15-dw0035nw CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Kolor srebrny. W zestawie zasilacz. Posiada procesor Intel Core i5-8265U 1.60GHz, pamięć Ram 8 GB, dysk SSD 256 GB, system operacyjny Windows 10 Home, wielkość ekranu 15,6 cali. Używany. Nazwa kat
price
today, 14:51
I licytacja Ruchomości Mata masująca Casada CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Mata Casada helthcare Quattromed III massage device . Posiada nefrytowe głowice masujące z funkcją ogrzewania, oferuje masaż typu Shiatsu, wibracyjny oraz rolujący, dzięki zasilaniu 12V może być również st
price
today, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
price
today, 14:50
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Mi8 Pro CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Mi8 Pro Transprent Titanium 8 GB RAM 128GB ROM SN: 20898/08XR03372. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 845, ekran Amoled o przekątnej 6,21, czytnik linii papilarnych wbudowany w
price
today, 14:50
I licytacja Ruchomości Telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W303224. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
price
today, 14:49
I licytacja Ruchomości Telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W303224. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
price
today, 14:49
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W302274. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
price
today, 14:49
I licytacja Ruchomości telefon Xiaomi Redmi Note 7 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 7 Space Black 4 GB RAM 64 GB ROM SN: 22784/49W302274. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 660, ekran o przekątnej 6,3 cala, podwójny aparat 48 MP plus 5 MP. Kolor
price
today, 14:49
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 45 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne
price
today, 14:42
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple
price
today, 14:42
II licytacja Ruchomości Tablet Lenovo TAB3 7 Essential CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Tablet Lenovo TAB3 7 Essential w stanie wizualnym bardzo dobrym. Tablet uruchamia się. model katalogowy: Lenovo TB3-710I TAB, pamięć: 1 GB + 8 GB. Tablet w oryginalnym opakowaniu, z folią ochronną
price
today, 14:41
![Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142349/62a71ee33/e970c1b8-6e4f-028b-ee9a-72d7b96e21e1_b.webp)
![Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142353/61ae6b755/840d6ae6-93f1-93fc-bd50-e023be613157_b.webp)
![Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142359/3749c760b/f2fc05e7-0115-d95f-4322-8283698a6320_b.webp)
![Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142405/041002a05/a7b19ceb-02bb-e6ee-1053-da77a7625695_b.webp)
![Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)