[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 #62572643

[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - ford mondeo 2008 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

FORD MONDEO 2008

CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Mondeo
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1999 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CLI GV24
Nr VIN: WF0DXXGBBD7P79856
Data pierwszej rejestracji: 2008-12-04
Przebieg: 370319 km
Kolor: SREBNY
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
ZŁOTOPOLE 17
87-600 ZŁOTOPOLE, kujawsko-pomorskie

11.09.2026 w godz. od 8:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Lipnie

Maciej Majewski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/89a83c09-f455-4022-9f1f-a848d11788b8

  • « Назад
  • ID: 62572643
    Перегляди: 7
Закінчується через 16 дні

bід 6 750 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу