[eLicytacje] III licytacja - Nieruchomość - lokal niemieszkalny (użytkowy) o powierzchni 180,66 m2 #62572628

[eLicytacje] III licytacja - Nieruchomość - lokal niemieszkalny (użytkowy) o powierzchni 180,66 m2  - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

III licytacja Nieruchomości

Nieruchomość - lokal niemieszkalny (użytkowy) o powierzchni 180,66 m2

CENA WYWOŁAWCZA: 327 990 zł (SZACUNKOWO: 504 600 zł)

Lokal niemieszkalny nr 12 w przyziemiu budynku mieszkalno - usługowego, 3-kondygnacyjnego posiada własne wejście bezpośrednio z ulicy oraz drugie wejście od strony podwórza. Posadzki w pomieszczeniach częściowo pokryte płytkami ceramicznymi oraz częściowo betonem. Na ścianach gładzie malowane farbą emulsyjną oraz w łazience płytki ceramiczne. Stolarka okienna PCV + drewniana, dodatkowo w oknach kraty metalowe. Drzwi wejściowe drewniane, drzwi wewnętrznych brak. W lokalu ogrzewanie miejskie, za pomocą grzejników żeliwnych oraz panelowych. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczna, wod.-kan., c.o. i c.w.u.
Lokal posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Dworcowej (droga powiatowa nr 3005C).



Nazwa katalogowa: Lokal użytkowy
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: BY1B/00108675/6
Piętro: Piwnica
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: Działka nr 20/2 obręb 0080
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 180,66 m2
Przeznaczenie: lokal użytkowy
Liczba pokoi: 3 sale (jedna duża, pozostałe dwie mniejsze), 2 toalety (męska i damska), dwa pomieszczenia, kuchnia z przejściem do pomieszczenia socjalnego, magazyn, łazienka dla pracowników, biuro



OGLĘDZINY:
DWORCOWA 87 / 12
85-009 BYDGOSZCZ, kujawsko-pomorskie

OGLĘDZINY W TERMINIE OD 10 LISTOPADA 2026 R. DO 23 LISTOPADA 2026 R. PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU Z PRACOWNIKIEM ORGANU EGZEKCUYJNEGO (TELEFON )



Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy

Dariusz Hamernik
tel.


Nieelektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/058eeaac-0250-43d5-82ff-e3f3750f2cfe

  • « Назад
  • ID: 62572628
    Перегляди: 8
Закінчується через 81 дні

bід 327 990 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу