[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 #62572396

[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Seat Leon - rok produkcji 2010 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Seat Leon - rok produkcji 2010

CENA WYWOŁAWCZA: 10 500 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł)

Pojazd po długotrwałym przestoju, nr rejestracyjny pojazdu - NE80453, brak dowodu rejestracyjnego, kluczyk - 1 szt., pierwsza rejestracja - zarejestrowany w PL - 7.09.2010 rok, nieaktualny przegląd techniczny, polisa OC do 30.07.2027 roku, rozładowany akumulator, ślady korozji- błotnik prawy i lewy, ubytki lakieru na obu zderzakach, ogólne zarysowania, do odbioru pojazdu wymagana jest laweta, oglądanie pojazdu po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (55) 611 57 07 bądź .

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Leon
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: NE80453
Nr VIN: VSSZZZ1PZAR068370
Data pierwszej rejestracji: 2010-09-07
Przebieg: 137077 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-30



OGLĘDZINY:
Radomska 23d
82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

15.09.2026 od godz. 10:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Elblągu

Marcin Gadowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/427091d0-4ab9-4ab4-ab2d-bf8adf9ded4e

  • « Назад
  • ID: 62572396
    Перегляди: 2
Закінчується через 19 дні

bід 10 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу