[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość #62572383

[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Nieruchomość - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

II licytacja Nieruchomości

Nieruchomość

CENA WYWOŁAWCZA: 382 480 zł (SZACUNKOWO: 546 400 zł)

Działka gruntu nr 1144 o powierzchni 9421 m2 położona obręb Mława Scalenie, gmina Mława, przy drodze wojewódzkiej nr 587, w pobliżu drogi krajowej nr 7, w obrębie skrzyżowania z ul. Warszawską, dla której Sąd Rejonowy w Mławie prowadzi księgę wieczystą nr PL1M/00032185/5. Działka o kształcie podłużnym, prostokątnym. Dojazd do nieruchomości odbywa się za pośrednictwem drogi gminnej – działka nr 1147/2 (droga piaskowa nieurządzona) biegnącej od ulicy Piaskowej, która również jest drogą piaskową. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi. Teren działki płaski, wydłużony prostokąt bez znacznych deniwelacji. Nieruchomość nieogrodzona, nieuzbrojona w media. Zgodnie z ewidencją działka stanowi grunt rolny oraz łąkę.

Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: PL1M/00032185/5
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 1144
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,9421
Przeznaczenie: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Mława działka znajduje się s trefie oznaczonej symbolem U/P - strefa działalności gospodarczej i usług
Wartość szacunkowa poszczególnych działek: 546400,00



OGLĘDZINY:
MŁAWA
06-500 MŁAWA, mazowieckie

Od 02.10.2026 do 13.10.2026 w godz. od 10:00 do 13: 00 po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod numerem wew..109



Urząd Skarbowy w Mławie

Sławomir Rogoziński
tel.


Nieelektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e053341f-457a-4854-a4c7-18948131e96f

  • « Назад
  • ID: 62572383
    Перегляди: 8
Закінчується через 41 дні

bід 382 480 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу