[eLicytacje] - maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229 #62572330

[eLicytacje]  - maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

Ruchomości

maszyna pakująca HAMMER wraz z drukarką AMACO 0229

CENA WYWOŁAWCZA: 150 000 zł (SZACUNKOWO: 498 000 zł)

Zestaw – maszyna pakująca Hammer wraz z drukarką Amaco tj. automatyczny blister Model BPC – 35 H, numer seryjny A – 10671, rok produkcji 2015,
produkcji szwajcarskiej Hammer Packaging Technologii SI.
Drukarka Amaco Model D FLex 25 –7 – 500 L, rok produkcji 2015, numer seryjny 3009 – 1270
Urządzenie w ciągłym użytkowaniu.

Nazwa katalogowa: Linia do pakowania
Marka: Hammer, Amaco
Model: BPC-35H
Rok produkcji: 2015
Nr fabryczny: A-10671
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Nowa 21
55-080 Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

w dni robocze od 10.09.2026 do 15.09.2026 w godzinach 10.00-12.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel.



Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu

Adam Młyński
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3bf1b456-e0c6-4109-aedf-57b45666f34a

  • « Назад
  • ID: 62572330
    Перегляди: 2
Закінчується через 37 дні

bід 150 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу