[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 #62572313

[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] ii licytacja - motorower keeway f-act 2008 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

MOTOROWER KEEWAY F-ACT 2008

CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł)

Czerwono-czarny skuter z uszkodzonymi przednimi owiewkami, dwoma czarnymi lusterkami i skorodowanym tłumikiem. Niesprawny akumulator. Z przodu znajdują się dwa duże reflektory. Na osłonie kierownicy widnieje czerwony rysunek oraz napis „KAROL”.

Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Keeway
Model: F-act-Fact-NKD
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2008
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-05



OGLĘDZINY:
Stanisławy Daneckiej 1 / 1
32-200 Miechów, małopolskie

od 08.09.2026 do 08.09.2026 od godz. 8:00 do 9:00



Urząd Skarbowy w Miechowie

Agnieszka Muszyńska
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b30e23cb-86cc-40bc-9290-28bef4e006a9

  • « Назад
  • ID: 62572313
    Перегляди: 18
Закінчується через 12 дні

bід 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу