[elicytacje] i licytacja - peugeot 407 #62572305

[elicytacje] i licytacja - peugeot 407 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - peugeot 407 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - peugeot 407 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

PEUGEOT 407

CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 407
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CIN86028
Nr VIN: VF36D9HZC21730630
Data pierwszej rejestracji: 2008-04-29
Przebieg: 423824 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Piłsudskiego 15
88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie

10.09.2026 r. w godz. od 9:15 do 9:45



Urząd Skarbowy w Inowrocławiu

Paweł Legumina
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/13266cd9-989f-4f48-8c46-4ce29308c97e

  • « Назад
  • ID: 62572305
    Перегляди: 4
Закінчується через 8 дні

bід 2 625 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу