[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 #62572281

[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz B-180 - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Mercedes-Benz B-180

CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł)

Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru

Marka: Mercedes-Benz
Model: 180
Typ nadwozia: minivan
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Nr rejestracyjny: DB 5674L
Nr VIN: WDD2452071J029193
Data pierwszej rejestracji: 2005-08-25
Przebieg: 319046 km
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 1-3
58-100 ŚWIDNICA, dolnośląskie

30.09.2026 r. w godz. od 12:00 do 13:00 pod adresem 58-100 Świdnica ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1-3 po uprzednim kontakcie z pracownikiem prowadzącym sprawę, pod nr telefonu



Urząd Skarbowy w Świdnicy

Damian Ciróg
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b6901807-d246-4391-9e7a-1dea9fc3c462

  • « Назад
  • ID: 62572281
    Перегляди: 2
Закінчується через 36 дні

bід 7 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу