[eLicytacje] I licytacja - Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI #62572278

[eLicytacje] I licytacja - Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI

CENA WYWOŁAWCZA: 2 910 zł (SZACUNKOWO: 3 880 zł)

Części samochodowe sprzedawane jako zestaw. Cena dotyczy całego zestawu. Części wymagają renowacji powierzchni lakierniczej, po wieloletnim składowaniu. Zestaw składa się z 5 szt. klap bagażnika, 10 szt drzwi, 2 szt zderzaków.

Nazwa katalogowa: Inne
Opis przedmiotu: Części karoserii: klapy bagażnika, drzwi, zderzaki.
Marka: Audi
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 17



OGLĘDZINY:
WRÓBLA 17
25-661 KIELCE, świętokrzyskie

od 8.09.2026 r. do 9.09.2026 w godzinach od 9:00 do 9:30.
Kontakt w sprawie oględzin: Pan Leszek Kurtek nr tel: ,



Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach

Michał Kwiecień
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/12162ab9-b5d9-4858-882e-b70085d1f3d6

  • « Назад
  • ID: 62572278
    Перегляди: 16
Закінчується через 15 дні

bід 2 910 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу