[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 #62572246

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Mazda 3 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Mazda 3

CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł)

Badania techniczne ważne do 02.09.2026. Przebieg 258 002 na dzień 16.09.2025. Lekko zarysowany błotnik prawy przedni oraz drzwi prawe przednie. Nie można uruchomić - brak
akumulatora. 2 szt. kluczyki, dowód rejestracyjny, karta pojazdu.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DZG59157
Nr VIN: JMZBK14Y271564465
Data pierwszej rejestracji: 2006-12-20
Przebieg: 0 km
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8B
59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

Od 7.09.2026 r. do 9.09.2026 r. w godz. 10:00 do 12:00. Numer kontaktowy ,
75 64 94 851.



Urząd Skarbowy w Zgorzelcu

Robert Smółka
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/69d47f31-1f02-4cf1-a962-e99db79f8afb

  • « Назад
  • ID: 62572246
    Перегляди: 3
Закінчується через 13 дні

bід 1 125 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу