[eLicytacje] III licytacja - Udział wynoszący 2/3 we współwłasności nieruchomości zabudowanej w Star #62572215

[eLicytacje] III licytacja - Udział wynoszący 2/3 we współwłasności nieruchomości zabudowanej w Star - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] III licytacja - Udział wynoszący 2/3 we współwłasności nieruchomości zabudowanej w Star - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

III licytacja Nieruchomości

Udział wynoszący 2/3 we współwłasności nieruchomości zabudowanej w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kasztanowej

CENA WYWOŁAWCZA: 504 833 zł (SZACUNKOWO: 776 667 zł)



Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym
Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: GD1A - Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: GD1A/00045906/5
Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 221303_1.0032.51/11; 0.0840
Powierzchnia poszczególnych działek, ich przeznaczenie: Dla rejonu lokalizacji nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego miasta Starogard Gdański, Uchwała Rady Miasta Nr LIII/631/2022 z dnia 30.11.2022 r. Oznaczenie MN.1 – tereny zabudowy mieszkaniowej.
Powierzchnia użytkowa domu mieszkalnego (m²): 181,18



OGLĘDZINY:
Kasztanowa 1
83-200 Starogard Gdański, pomorskie

od 13.10.2026 do 15.10.2026



Urząd Skarbowy w Starogardzie Gdańskim

Cezary Rogowski
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6a15203c-21be-47bf-8ec9-fd84f7e74c58

  • « Назад
  • ID: 62572215
    Перегляди: 2
Закінчується через 63 дні

bід 504 833 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу