[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy DAF XF 105.460 2012 r. #62572185

[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy DAF XF 105.460 2012 r. - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy DAF XF 105.460 2012 r. - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy DAF XF 105.460 2012 r. - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Ciągnik samochodowy DAF XF 105.460 2012 r. - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Ciągnik samochodowy DAF XF 105.460 2012 r.

CENA WYWOŁAWCZA: 12 300 zł (SZACUNKOWO: 16 400 zł)

Pojazd unieruchomiony ze względu na rozładowane akumulatory oraz częściowy demontaż przedniej części kabiny kierowcy. Konieczność dokonania napraw pojazdu: do wymiany szyba przednia, naprawy blacharskie, diagnostyka i kalibracja układów.

Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy
Marka: Daf
Model: XF105
Zastosowanie: ciągnik siodłowy
Pojemność silnika: 12895 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2012
Nr rejestracyjny: EWE 41G3
Nr VIN: XLRTE47MS0E964136
Data pierwszej rejestracji: 2012-10-23
Przebieg: 1124621 km
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-01-16



OGLĘDZINY:
Niwiska 21D
98-405 Niwiska, łódzkie

21.09.2026 r. w godzinach od 10.00 do 11.00.



Urząd Skarbowy w Wieruszowie

Paweł Grela
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/66ac1f46-2fb1-4d7e-acb4-6e05012f6862

  • « Назад
  • ID: 62572185
    Перегляди: 1
Закінчується через 28 дні

bід 12 300 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу