[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 #62572169
I licytacja Ruchomości
SAMOCHÓD OSOBOWY RENAULT MEGANE KOMBI 2001
CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł)
Pojazd z widocznymi ogniskami korozji nadwozia, uszkodzonymi prawymi przednimi drzwiami, urwaną klapką wlewu paliwa oraz porysowaną i wypłowiałą powłoką lakierniczą. Wnętrze pojazdu zużyte, z rozdartą tapicerką lewego przedniego fotela oraz brakiem tylnej półki bagażnika.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Mégane
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KMI68WX
Nr VIN: VF1KA1H0525595038
Data pierwszej rejestracji: 2001-11-29
Przebieg: 260000 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-12-16
OGLĘDZINY:
Racławicka 21 / 0
32-200 Miechów, małopolskie
od 07.09.2026 do 07.09.2026 w godz. 8:00 do 9:00
Urząd Skarbowy w Miechowie
Agnieszka Muszyńska
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3f9028c9-e321-4113-9808-d21a5ae079d0
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
ціна
9 дні тому
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
ціна
9 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
ціна
36 дні тому
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
ціна
30 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
ціна
31 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa Krone, typ SD27 Profiliner, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Brak aktualnego badania technicznego, brak polisy OC. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, widoczne ślady korozji. OC ważne do: 2024-04-26 Nazwa katalogowa:
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
ціна
15 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
ціна
29 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1.8 benzyna 180 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 29 400 zł (SZACUNKOWO: 39 200 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwo
ціна
31 дні тому
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101203/3c160c7d7/46c035d1-a30c-f951-9bdf-1753ab6c42c1_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101211/9b1254942/955d0c14-ed28-ff76-a463-ac612c03eefa_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101216/6b2883484/41201455-e1d0-5e0c-c27a-f6641820b2f6_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101221/381ed3e7f/97b2fad2-bfcb-aa70-26e3-5fa8a7434528_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101229/e9751f0ff/adff7070-01f9-a67a-7d53-5beb05779250_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy renault megane kombi 2001 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)