[eLicytacje] II licytacja - KIA CEE'D #62572097

[eLicytacje] II licytacja - KIA CEE'D - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - KIA CEE'D - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - KIA CEE'D - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - KIA CEE'D - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

KIA CEE'D

CENA WYWOŁAWCZA: 8 750 zł (SZACUNKOWO: 17 500 zł)

Brak badań technicznych

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Kia
Model: Cee'd
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1396 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZGL91163
Nr VIN: U5YHM815AEL063891
Data pierwszej rejestracji: 2013-12-20
Przebieg: 233717 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-20



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-340 Szczecin, zachodniopomorskie

08.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/29432dba-5502-4ee2-97c1-38d8ec92105e

  • « Назад
  • ID: 62572097
    Перегляди: 3
Закінчується через 14 дні

bід 8 750 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу