[elicytacje] ii licytacja - skoda octavia 1,6 tdi #62572091
II licytacja Ruchomości
SKODA OCTAVIA 1,6 TDI
CENA WYWOŁAWCZA: 6 250 zł (SZACUNKOWO: 12 500 zł)
Pojazd nie odpala ,z widocznymi oznakami korozji na karoserii (m.in. prawy próg pojazdu oraz na tylnej klapie bagażnika, tarcze hamulcowe skorodowane ). Akumulator niesprawny. Tapicerka wewnątrz pojazdu zabrudzona. Brak przeglądu technicznego, posiada kluczyk i dowód rejestracyjny. Przebieg pojazdu podany na dzień zajęcia przez organ policji tj. 10.08.2025 roku. Data pierwszej rejestracji za granicą 21.03.2012 roku, Data pierwszej rejestracji w kraju 12.01.2024 roku.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CAL 9PX9
Nr VIN: TMBGT61Z3C2103184
Data pierwszej rejestracji: 2024-01-12
Przebieg: 150103 km
Kolor: szary
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-13
OGLĘDZINY:
Kościelna 18
87-700 Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
11.09.2026 w godz. od 8:00 do 10:00
Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim
Mariusz Lewandowski
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/65480657-ab62-4a1b-969e-b44b054971af
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
ціна
9 дні тому
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
ціна
9 дні тому
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
ціна
30 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
ціна
28 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
ціна
36 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
ціна
31 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa Krone, typ SD27 Profiliner, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Brak aktualnego badania technicznego, brak polisy OC. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, widoczne ślady korozji. OC ważne do: 2024-04-26 Nazwa katalogowa:
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
ціна
29 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1.8 benzyna 180 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 29 400 zł (SZACUNKOWO: 39 200 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwo
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Tourneo Courier 1.5 diesel 100 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 25 275 zł (SZACUNKOWO: 33 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Tourneo Typ
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
ціна
14 дні тому
![[elicytacje] ii licytacja - skoda octavia 1,6 tdi - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143252/2ab6ce9d2/82c44658-5ae8-f607-d1f6-923770f0454f_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - skoda octavia 1,6 tdi - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143300/25e15ce09/1c460d48-75a5-23a6-2d61-3e73a155d118_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - skoda octavia 1,6 tdi - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143307/0fd819d24/223a6ab6-2238-05ce-4f18-89057e4055cd_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - skoda octavia 1,6 tdi - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143310/e506ebefe/4eadcbb0-2029-c4f2-62ff-b263e1d59a02_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - skoda octavia 1,6 tdi - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)