[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, #62572013
II licytacja Ruchomości
Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości)
CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł)
Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjnej firmy, która specjalizowała się w produkcji odzieży męskiej (garnitury).
W skład asortymentu wchodzą m.in.:
• linie do krojenia: profesjonalne stoły krojcze, noże taśmowe i pionowe;
• maszyny do szycia: specjalistyczne stebnówki, owerloki, dziurkarki odzieżowe, guzikarki, ryglówki oraz automaty szwalnicze renomowanych firm;
• stanowiska prasowalnicze: przemysłowe stoły z odsysaniem i nadmuchem, wytwornice pary, prasy formujące, żelazka.
Istnieje możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości.
Pełna lista 311 pozycji wraz z cenami wywoławczymi oraz informacją o konieczności wpłaty wadium dostępna jest w załączniku do ogłoszenia.
Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa
Marka: JUKI, DÜRKOPP ADLER, PFAFF, BROTHER, VEIT, INDUPRESS I INNE
Model: JUKI, DÜRKOPP ADLER, PFAFF, BROTHER, VEIT, INDUPRESS I INNE
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
3 Maja 20
41-200 Sosnowiec, śląskie
Ruchomości można oglądać w terminie od 7.09.2026 do 10.09.2026 w godzinach od 12:00 do 14:00 po uprzednim umówieniu się z osobą prowadzącą sprawę pod numerem telefonu .
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Patrycja Wiśniewska
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e1643d33-1738-4897-946d-a69aefd1ca38
I licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 67 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne ś
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
ціна
26 дні тому
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
ціна
29 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
ціна
29 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Fiat 500, rok prod. 2019, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Brak przeglądu, 1 kluczyk, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: 500 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1242 cm³
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód o
ціна
33 дні тому
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
ціна
7 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143735/24bc8cbde/5084bbb6-96d8-5aa7-6173-59122c0e0c54_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143743/adb209add/f6c89b43-15fb-271b-5503-adbcdd44ec8c_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143747/f16fee030/108f3321-33f2-dc0f-6a24-7ef260ed09a8_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143752/52a2c3152/a559315f-3b9f-b7cf-836a-acf49037c72d_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143758/bb07604b6/a2b2905a-1652-e80e-2926-853537aeadf3_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143803/0452d40b3/95c30d77-3363-ea3a-76d6-9493372bd9d0_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143809/f273e81b9/8ae0583b-7415-9f02-9333-fcb39a073507_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143816/e35ed77e9/4b2a19be-81bd-e2d5-8ab4-f2f1fd742972_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143823/8aee82ede/9a1af8e9-3950-9d03-2344-ae7f95f8fdde_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143826/2fbc56bfd/f8de2261-5a09-5baf-518a-6a2f27773c73_b.webp)