Категорії
Оголошення Соціальний Аукціони
Додай оголошенняв цій категорії
I licytacja Ruchomości Ursus C330, rok produkcji 1980, pojemność silnika 1960 sm3 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd uszkodzony, wymaga naprawy. Nie udało się uruchomić pojazdu. Nie są znane przyczyny awarii. Pojazd nie posiada aktualnego przeglądu rejestracyjnego. Nr VIN
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Automatyczna giętarka do tworzyw, ATMS - Polska CF2400, rok bud. 2017, długość gięcia 2400 mm CENA WYWOŁAWCZA: 25 500 zł (SZACUNKOWO: 51 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Wymiary zewnętrzne 290x90
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Laminator IGEPA MF 1700-M5, rok budowy 2016, szerokość foliowanego arkusza: max. 1630 mm, max. grubość 23 mm CENA WYWOŁAWCZA: 7 000 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Wizualnie maszyna w dobrym stanie, brak oznak nadmiernego zużycia oraz demontażu wyposażenia stałego. Maszyna sp
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Myjka - szorowarka Karcher Professional BD38/12C, szerokość robocza 380mm. CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Myjka ciśnieniowa Opis przedmiotu: Myjka - szorowarka Karcher Professional BD38/12C, szerokość robocza 380mm. Marka: Karcher Mo
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Odtwarzacz MP3 Zen Nano Plus 1 GB CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Odtwarzacz marki Creative MP3 ZEN Nano Plus 1 GB, SN: C6PF1633643M22335D posiada pojemność 512 MB, wbudowany mikrofon, radio FM, wyświetlacz LCD. Przedmiot nowy w oryginalnym opakowaniu. Urządz
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Kurtka z kapturem, rozmiar M CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Czarna kurtka z kapturem, lekka, 100%poliester, imitacja ekoskóry, nowa z metką. Nazwa katalogowa: Kurtka Rozmiar: M Marka: Lico&Co. Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: DOLNA WILDA 80B 61-501 Poz
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Ciśnieniomierz OMRON M-1 CENA WYWOŁAWCZA: 57 zł (SZACUNKOWO: 115 zł) Ciśnieniomierz naramienny elektroniczny OMRON M-1 Classic SN: 6809371LF zasilany na baterie 4x1,5V. Prosty w obsłudze. Aparat wyposażony jest w duży wyświetlacz i solidny mankiet. Pomiar ciśnienia i pu
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Mikrowieża Hi-Fi Philips MCM760/12 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Mikrowieża Hi-Fi marki Philips model MCM760/12 zawiera odtwarzcz CD, magnetofon jednokasetowy, radio cyfrowe AM i FM, złącze USB, wyjście słuchawkowe, wejście antenowe oraz dwie kolumny w zest
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Automatyczna wiertarka wielowrzecionowa - dwustronna czopiarka, moc 37Kw, rok budowy 2007, prod. Paolino Bacci TSG 2T CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Maszyna sprawna brak widocznego nadmiernego zużycia. Wizualnie stan adekwatny do rocznika budowy. W dni
ціна
8 дні тому
Ruchomości Opel Corsa 1.3 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nad
ціна
8 дні тому
Ruchomości Hyundai Santa Fe, rok prod. 2005, diesel, poj. 1991 cm CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hyundai Model: Santa Fe Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1991 cm³ Rodzaj paliwa: olej nap
ціна
8 дні тому
Ruchomości Seat Toledo 1.6 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przebieg na podstawie CEPIK, brak ważnych badań technicznych, nieznany stan silnika Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Toledo Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: be
ціна
8 дні тому
Ruchomości Toyota Yaris 1.3, 2006 rok CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Brak ważnego OC oraz badań technicznych, przebieg na podstawie CEPIK, nieznany stan silnika, brak rozruchu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
ціна
8 дні тому
Ii licytacja ruchomości tester zabezpieczeń kocos artes 460, moc 1200 w cena wywoławcza: 43 357 zł (szacunkowo: 86 715 zł) moc: 1200 w zasilanie: ac: 100-265 v (47-63 hz) dc: 120-265 v rok produkcji: 2016 nazwa katalogowa: aparat pomiarowy marka: kocos model: artes 460 sta
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2013, 1248 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 26.05.2027. Jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność siln
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości FIAT DUCATO DPR SKRZYNIA, PLANDEKA ROK PROD. 2017 SILNIK 2,3 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 01.12.2026r. Nazwa katalogowa: Plandeka Marka: Fiat Model: Ducato T
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości BMW X3, ROK PROD. 2015, XDRIVE28I, 2,0 BENZYNA CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) Pojazd sprawny, wersja USA. Posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 29.12.2026r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: X3 Typ nadwo
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości PIŁA FORMATOWA FX4, REMA, ROK BUDOWY 2015, 5KW CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Maszyna sprawna, brak widocznego nadmiernego zużycia. Nazwa katalogowa: Inna Marka: Piła formatowa REMA POLSKA Model: FX 4 Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: 003 Stan technic
ціна
12 дні тому
Ruchomości Opryskiwacz zaczepiany Hardi International, rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Opryskiwacz Hardi Comanderlp Flagowa, zaawansowana technologicznie seria przeznaczona do ciągłej pracy w najcięższych warunkach i na dużych areałach. Pojemność zbiornika:
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Cordoba 1,8 rok prod. 1996 CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, w zestawie jeden kluczyk. Tapicerka i wnętrze pojazdu zabrudzone. Pojazd posiada stalowe felgi, opony różnych marek w stanie całkowit
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Volvo V40, rok produkcji 2001, poj. 1834 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd 25 letni. Posiada liczne wgniecenia zarysowania powłoki lakierniczej oraz ślady korozji, uszkodzony prawy zderzak i błotnik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volv
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Mazda 3, rok produkcji 2005, pojemność silnika 1598 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 2 775 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Pojazd 21 letni zadbany. Posiada kilka zarysowań, kilka wgnieceń. Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 20.04.2027. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazd
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości TOYOTA C-HR HATCHBACK 2.0 HYBRYDA, ROK PROD. 2020 CENA WYWOŁAWCZA: 67 500 zł (SZACUNKOWO: 90 000 zł) Uszkodzony tylny zderzak z lewej strony, listwa. Tapicerka i wnętrze pojazdu noszą normalne ślady użytkowania, stan bardzo dobry, kluczyki w zestawie (1 szt.). Model: C-HR
ціна
13 дні тому