[elicytacje] i licytacja - chrysler voyager 2005 #62572666

[elicytacje] i licytacja - chrysler voyager 2005 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - chrysler voyager 2005 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - chrysler voyager 2005 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - chrysler voyager 2005 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

CHRYSLER VOYAGER 2005

CENA WYWOŁAWCZA: 6 675 zł (SZACUNKOWO: 8 900 zł)

Samochód sprawny. Pojazd posiada drobne otarcia parkingowe.

Marka: Chrysler
Model: Voyager
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 2776 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SPS 9446
Nr VIN: 1C8GYB2595Y537162
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-01
Przebieg: 255162 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-19



OGLĘDZINY:
Mickiewicza 16
43-250 Pawłowice, śląskie

16.09.2026 od godz.09:00 do godz.10:00



Urząd Skarbowy w Pszczynie

Łukasz Wiencek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4599da60-7346-4bf1-aaa8-0cc45808d5b9

  • « Powrót
  • ID: 62572666
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 21 dni

od 6 675 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też