[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8 #62572660

[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy citroen c8  - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja ruchomości

samochód osobowy citroen c8

cena wywoławcza: 11 475 zł (szacunkowo: 15 300 zł)



nazwa katalogowa: samochód osobowy
marka: citroën
model: c8
typ nadwozia: van
pojemność silnika: 1997 cm³
rodzaj paliwa: olej napędowy
rok produkcji: 2008
skrzynia biegów: manualna
nr rejestracyjny: gd3h906
nr vin: vf7ebrhrh13394464
data pierwszej rejestracji: 2009-03-24
przebieg: 342052 km
kolor: srebrny
stan techniczny: używany
oc ważne do: 2027-04-09



oględziny:
opłotki 1
80-730 gdańsk, pomorskie

25.09.2026 od 10:00 do 10:30 na ul. Opłotki 1 parking pomorskiego urzędu celno skarbowego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym



pierwszy urząd skarbowy w gdańsku

krzysztof peszek
tel.


elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/977d4b19-38c1-4d92-b27d-6a2a24f15752

  • « Powrót
  • ID: 62572660
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 33 dni

od 11 475 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też