[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy #62572645
I licytacja Ruchomości
Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy
CENA WYWOŁAWCZA: 8 775 zł (SZACUNKOWO: 11 700 zł)
Pierwsza rejestracja w Polsce 16.03.2023 r. Pojazd czasowo wycofany z ruchu.
Pojazd uczestniczył w kolizji drogowej.
Uszkodzone elementy:
- nadwozie pojazdu: zderzak przedni, pas przedni, reflektory przednie, chłodnica wody, chłodnica klimatyzacji, błotniki przednie, elementy plastikowe maskujące, nadkola błotników tylnych, zderzak tylny, klapa tylna, pęknięta szyba czołowa, zarysowania na masce przedniej
- podwozie samochodu: zerwana miska olejowa silnika, poduszki mocujące silnik
i skrzynię biegów, przewody układu elektrycznego oraz węże układu klimatyzacji, pęknięty aluminiowy korpus automatycznej skrzyni biegów, pogięte elementy zawieszenia pojazdu: drążki kierownicze oraz wahacze, popękane i pogięte felgi aluminiowe, przebite
i uszkodzone opony.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: Q5
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 1984 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2018
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: EZG9015A
Nr VIN: WA1FNAFY5J2152211
Data pierwszej rejestracji: 2018-01-01
Przebieg: 84980 km
Kolor: grafitowy
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Gibalskiego 2/4
91-849 Łódź, łódzkie
17.09.2026 r. w godz. od 14:00 do 15:00.
Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź - Bałuty
Sebastian Grygiel
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b7d26e5f-1865-450d-bd9c-d5ad52d29a41
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
16 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
12 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości Zgrzewarka próżniowa Heckermann GM-77 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Model z widocznymi śladami użytkowania: rysy oraz drobne otarcia na obudowie. Urządzenie po podłączeniu do prądu uruchamia się prawidłowo - przyciski podświetlone, element grzewczy nagrzewa si
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości skuter Junak 607 CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Do pojazdu w komplecie jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne nie było przeprowadzone. Stan pojazdu dobry. Silnik nie odpala – rozładowany akumulator. Opony w stanie dobrym. Na pojeź
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości Ponton dmuchany koloru zielonego CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Brak pompki i wioseł. Nieznana szczelność pontonu. Szacunkowa długość po napompowaniu może wynieść ok. 230-250 cm, szerokość ok 100-120 cm. Szacunkowa waga ok 15-20 kg. Nazwa katalogowa: Ponton
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator Hykker CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Laminator posiada ślady użytkowania. Urządzenie znajduje się w oryginalnym kartonie. Po podłączeniu do sieci zapala się kontrolka oraz urządzenie się nagrzewa, jednak nie został przetestowany pod kątem pełnego dzi
cena
9 dni temu
Ruchomości Ford Transit CENA WYWOŁAWCZA: 10 670 zł (SZACUNKOWO: 31 980 zł) Pojazd niesprawny technicznie, uszkodzony silnik, nie odpala, posiada liczne ogniska korozji, brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Van Marka: Ford Model: Transit Typ nadwozia: ciężarowy skrzynia Pojemność silni
cena
9 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
33 dni temu
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
cena
31 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143555/4851ab70f/1ab5a42b-ba2d-9f66-4631-90ddf49b364a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143557/1089ed2ef/9577d51a-fed7-6942-ad24-f84664135ac7_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143600/20ad41d71/3d481414-3a7b-c363-ca25-8bde65237721_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143603/1e2503568/b62eb2a0-99b3-4cfd-9afb-5a3e93443f7d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143605/8485fedf7/9f7d8c37-2972-96e2-97c8-cf01264b764a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/143607/fa8d804da/0a80805c-d97c-5ce3-fecf-984fed816f19_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Audi Q5 quattro 2018 r. powypadkowy - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)