[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 #62572635

[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra 1,6 benzyna 2008 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Opel Astra 1,6 benzyna 2008

CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)

Pojazd zarejestrowany, po kolizji drogowej, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Jeden kluczyk do pojazdu. Widoczne uszkodzenia: urwany przedni zderzak, uszkodzona chłodnica wody, wgniecenie na tylnym zderzaku po lewej stronie, otwarte (wystrzelone) przednie poduszki bezpieczeństwa po stronie kierowcy i pasażera. Pojazd ubezpieczony polisą korporacyjną przez IAS w Opolu.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1595 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ONA 18477
Nr VIN: W0L0AHL4882065333
Data pierwszej rejestracji: 2008-09-25
Przebieg: 259516 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-19



OGLĘDZINY:
Sienkiewicza 22A
46-200 Kluczbork, opolskie

Termin oględzin: 09.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu: , .



Urząd Skarbowy w Kluczborku

Dariusz Surmiński
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1d112068-b84e-445f-93ca-030e3e8b1a5d

  • « Powrót
  • ID: 62572635
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 13 dni

od 2 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też