[eLicytacje] - Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz #62572594
Ruchomości
Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz
CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Przedmiotem licytacji jest samochód osobowy Audi A6 z silnikiem o pojemności 2771 ccm i mocy 142 KW, rok produkcji 1999.
Pojazd jest w kolorze czarnym, wersja 4 drzwiowa. Przebieg pojazdu z poprzedniego badania technicznego.
Pojazd posiada liczne uszkodzenia karoserii.
Rozładowany akumulator (brak możliwości uruchomienia pojazdu), jeden kluczyk, brak ważnego badania technicznego.
Data pierwszej rejestracji w kraju 21.12.2015r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2771 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: CGD 98M4
Nr VIN: WAUZZZ4BZYN010501
Data pierwszej rejestracji: 1999-10-29
Przebieg: 251871 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-08
OGLĘDZINY:
Węgiersk 25
87-400 Węgiersk, kujawsko-pomorskie
10.09.2026 w godz. od 9:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu
Piotr Danes
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/61d9dd40-2361-4e0f-a179-65259f67b8db
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
10 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
37 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
cena
32 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
cena
32 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa Krone, typ SD27 Profiliner, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Brak aktualnego badania technicznego, brak polisy OC. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, widoczne ślady korozji. OC ważne do: 2024-04-26 Nazwa katalogowa:
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
cena
16 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
cena
30 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1.8 benzyna 180 KM rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 29 400 zł (SZACUNKOWO: 39 200 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwo
cena
32 dni temu
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141543/b4eb2e93f/c6a957ae-a59e-d3fa-4cd9-391307160d05_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141546/0331d270d/71dde342-4d1e-e9bb-2e31-babba2722a13_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141553/75f5dd9e3/1171f023-cbf1-00ca-eb32-ba3f29df6b30_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141558/2fd3b6c1e/631ca8bb-e764-f337-1ec6-e237bdd0f538_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Audi A6, rok prod. 1999, poj. 2.8 benzyna+gaz - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)