[eLicytacje] - Opel Zafira 2000 #62572569

[eLicytacje]  - Opel Zafira 2000 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Zafira 2000 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Zafira 2000 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Zafira 2000 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje]  - Opel Zafira 2000 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

Opel Zafira 2000

CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)

Pojazd nie odpala, brak badania technicznego, uszkodzony zderzak przedni

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Zafira
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1796 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZS802NW
Nr VIN: W0L0TGF75Y2271161
Data pierwszej rejestracji: 2000-06-20
Przebieg: 352961 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-01



OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-342 Szczecin, zachodniopomorskie

08.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie

Tomasz Szymczak
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/222e5195-a6c8-4361-ae9a-afe973bee582

  • « Powrót
  • ID: 62572569
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 39 dni

od 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też