Bmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] #62572548

Bmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETBmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETBmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETBmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETBmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETBmw x3 2.0d 2008 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

BMW X3 2.0D 2008

CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł)

Pojazd zaparkowany na parkingu Urzędu Skarbowego w Pabianicach, akumulator wymaga naładowania. Badanie techniczne ważne do 25.10.2026 r. Polisa OC ważna do 17.03.2027 r. Samochód posiada jeden kluczyk oraz kartę pojazdu.

Przebieg: 199631 km
Typ nadwozia: SUV
Marka: BMW
Skrzynia biegów: automatyczna
Kolor: czarny
Nr rejestracyjny: EL 711EN
Model: X3
Nr VIN: WBAPE11058WJ49563
Rok produkcji: 2008
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Data pierwszej rejestracji: 2008-07-01
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-03-17



OGLĘDZINY:
Zamkowa 26
95-200 Pabianice, łódzkie

Od 23.09.2026 do 29.09.2026 w godz. 09:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Pabianicach

Krzysztof Janiak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/10f8f5c1-6117-4d68-ae17-51610bb143d1

  • « Powrót
  • ID: 62572548
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 33 dni

od 12 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też