[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny #62572546

[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny  - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny  - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny  - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny  - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny  - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Nieruchomości

Lokal mieszkalny

CENA WYWOŁAWCZA: 198 000 zł (SZACUNKOWO: 264 000 zł)

Lokal do kapitalnego remontu, nie nadaje się do zamieszkania z uwagi na stan dewastacji. Stopień zużycia technicznego elementów wykończeniowych – całkowity. W lokalu wskazane wykonanie dezynfekcji wszystkich pomieszczeń oraz szachów i kanałów wentylacyjnych.

Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: SZ1S/00100003/4
Piętro: Piętro 1-4
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Powierzchnia użytkowa domu mieszkalnego (m²): 41,88
Liczba pokoi: 2
Części składowe nieruchomości: Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,88 m2, składa się z się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju.
Udział w częściach wspólnych budynku, nr księgi wieczystej budynku: 108/1000 SZ1S/00064879/0



OGLĘDZINY:
Brzozowskiego 16 / 8
71-261 SZCZECIN, zachodniopomorskie

Od 20.10.2026 do 03.11.2026, po uprzednim umówieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego.



Drugi Urząd Skarbowy w Szczecinie

Elżbieta Janus
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a45d8fac-ac96-47b6-abbc-b687d6513158

  • « Powrót
  • ID: 62572546
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 70 dni

od 198 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też