[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 #62572522

[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Fiat Grande Punto 1.3 rok 2009

CENA WYWOŁAWCZA: 5 625 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł)

Pojazd posiada kluczyk, nie posiada badań technicznych, ubezpieczenie OC ważne do 16 sierpnia 2027 r.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Grande Punto
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1368 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SCZ 87342
Nr VIN: ZFA19900001471289
Data pierwszej rejestracji: 2009-03-05
Przebieg: 201340 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-16



OGLĘDZINY:
Prosta 103
42-233 Lubojenka, śląskie

14.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 13:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie

Mariusz Łukomski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e612cca6-cb77-4c8b-885c-0ce5e8b557b4

  • « Powrót
  • ID: 62572522
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 20 dni

od 5 625 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też