[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 #62572428

[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] II licytacja - Ford Probe 2.0 Coupe 1995 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Ford Probe 2.0 Coupe 1995

CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)

Sprawny technicznie. Podany przebieg pojazdu jest na dzień 19.02.2026 roku.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Probe
Typ nadwozia: coupé
Pojemność silnika: 1991 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1995
Nr rejestracyjny: DSW90157
Nr VIN: 1FALT20A2R5005165
Data pierwszej rejestracji: 1995-06-28
Przebieg: 279279 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-08-15
Skrzynia biegów: manualna



OGLĘDZINY:
Biała Droga 78
34-123 Chocznia, małopolskie

Ruchomość będzie można oglądać w dniu 29.09.2026 roku w godzinach ustalonych wcześniej telefonicznie z pracownikiem organu egzekucyjnego pod numerem telefonu .



Urząd Skarbowy w Wadowicach

Dagmara Twaróg
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/bb69b299-422c-46e9-a450-62967e15d7b6

  • « Powrót
  • ID: 62572428
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 27 dni

od 6 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też