Ford focus - 2006 - - [elicytacje] #62572425

Ford focus - 2006 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NETFord focus - 2006 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NETFord focus - 2006 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NETFord focus - 2006 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NETFord focus - 2006 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NETFord focus - 2006 -  - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

FORD FOCUS - 2006

CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)

Badanie techniczne do 02.04.2026, samochód łapie zapłon, widoczna korozja nadwozia.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Focus
Typ nadwozia: liftback
Pojemność silnika: 1596 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DSW8791C
Nr VIN: WF05XXGCD56U82540
Data pierwszej rejestracji: 2006-07-26
Przebieg: 288340 km
Kolor: Niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-03-31



OGLĘDZINY:
Licznikowa
58-100 Świdnica, dolnośląskie

23.09.2026 r. w godz. od 12:00 do 13:00 pod adresem 58-100 Świdnica ul. Licznikowa, po uprzednim kontakcie z pracownikiem prowadzącym sprawę, pod nr telefonu



Urząd Skarbowy w Świdnicy

Tomasz Łuksin
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ded66936-cde9-44f6-a72d-d2349b0a59e8

  • « Powrót
  • ID: 62572425
    Wyświetleń: 3
Wygasa za 54 dni

od 600 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też