[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 #62572409
I licytacja Ruchomości
PEUGEOT 5008, ROK PROD. 2013, DIESEL, SILNIK 1.6
CENA WYWOŁAWCZA: 14 250 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł)
PEUGEOT 5008, rok prod. 2013, silnik 1.6l, moc 84kW, diesel, 7-osobowy. Stan nadzwozia charakterystyczny dla wieku pojazdu. Skrzynia manualna 6-cio biegowa. Silnik nie został uruchomiony. Akumulator uszkodzony. Pojazd z widocznymi uszkodzeniami powłoki lakierniczej w postaci zarysowań, głównie na zderzakach i błotnikach. Prawy tylny błotnik - zarysowanie i wgniecenie. Przedni zderzak uszkodzony. Uszkodzona prawa przednia felga. Prawa tylna felga - małe uszkodzenie. Widoczne ślady negatywnego oddziaływania czynników atmosferycznych. Pojazd po dłuższym postoju. Pokryty warstwą kurzu i brudu. Brak widocznych śladów korozji. Wnętrze samochodu brudne – wymaga gruntownego czyszczenia. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Ubezpieczenie OC do 8.02.2027. W zestawie jeden kluczyk.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Peugeot
Model: 5008
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PK3177M
Nr VIN: VF30A9HD8DS076311
Data pierwszej rejestracji: 2013-05-14
Przebieg: 231830 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-08
OGLĘDZINY:
WROCŁAWSKA 12
62-800 KALISZ, wielkopolskie
9 września w godz. od 12:30 do 14:30
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Milena Boniec
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/acc092dd-4caa-4620-bede-2872afed0420
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw: wyciąg elektryczny TT 150, urządzenie grzewcze, pochłaniacz powietrza Transa , termowentylatory KEPLAND CENA WYWOŁAWCZA: 325 zł (SZACUNKOWO: 650 zł) Wyciąg elektryczny TT 150 - wentylator kanałowy (mieszany / mixed-flow) Cornwall Electronics TT 15o służy do wymu
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy Huawei Honor 7 CENA WYWOŁAWCZA: 45 zł (SZACUNKOWO: 90 zł) Telefon komórkowy Huawei Honor 7 w zestawie z Ładowarką sieciową z kablem USB, oryginalnym opakowaniem i dokumentacją. model: PLK-LO1 kolor: Fantasy Silver Stan wizualny telefony dobry, widoczne
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Telefon komórkowy iPhone 4S CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) telefon komórkowy firmy Apple - iPhone 4S, model A 1387. Stan wizualny urządzenia bardzo dobry. Telefon bez opakowania, dokumentacji i ładowarki. Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Nóż myśliwski Kandar z etui w zestawie z pasem myśliwskim na amunicję CENA WYWOŁAWCZA: 82 zł (SZACUNKOWO: 110 zł) Nóż myśliwski marki Kandar z etui. Wykonany ze stali nierdzewnej, z rękojeścią wykonaną z drewna o nr modelowym B051-1, Z.373551. W komplecie z materiałowym et
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Tablet Lenovo TAB3 7 Essential CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Tablet Lenovo TAB3 7 Essential w stanie wizualnym bardzo dobrym. Tablet uruchamia się. model katalogowy: Lenovo TB3-710I TAB, pamięć: 1 GB + 8 GB. Tablet w oryginalnym opakowaniu, z folią ochronną
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2 CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ś
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 144 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Samochód osobowy- Mazda 6, rok produkcji 2005 r. silnik 1798,00 cm3, 88 KW. Przednie, tylne szyby elektryczne- brak możliwości sprawdzenia. Akumulator Bosch 540 A, 60 Ah- rozłado
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości Waga jubilerska CENA WYWOŁAWCZA: 7 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Waga w dobrym stanie, w pełni sprawna. Posiada jedynie minimalne rysy wynikające z normalnego użytkowania. Podświetlany wyświetlacz działa bez zarzutu, przyciski reagują prawidłowo, a urządzenie szybko się kalibruje
cena
7 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
37 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat B5 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd niesprawny, brak możliwości uruchomienia pojazdu, liczne ogniska korozji i wgniecenia karoserii, brak kluczyków i dokumentów. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Mode
cena
7 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142836/37f417d48/6fa1de1d-bcde-3441-7af6-397d9cd12aa3_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142841/969354c32/cb4653bb-26e5-51d8-8d97-2e0b8d17eead_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142844/ef3d400f1/a59b909f-1385-53d2-788e-5696dbfef9e3_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142849/0c1c76ac8/cc64d9bd-eaa7-dfb0-fa69-c388acb3ba56_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142852/eec9af10b/07a18231-d7ae-7849-9bfd-c0305aec3390_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142859/b62496031/e79fa45c-74df-85c1-1913-ec69f1fe6d91_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142903/5cdc04a9a/90568ee5-4385-a5b5-e9f9-cfe5b3337c60_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142909/d3ffce671/9814fb1b-e8df-243a-bf15-3babc4e6a817_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142912/d578bcaa2/77d3e8a0-81d9-c3f9-e704-4af8ee235b84_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - peugeot 5008, rok prod. 2013, diesel, silnik 1.6 - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142919/c7cc8ee7e/1ccced33-78cb-f722-9b73-a7f2471758c4_b.webp)