[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok #62572371

[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET[elicytacje] i licytacja - bmw 530xd 2006 rok - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

BMW 530XD 2006 ROK

CENA WYWOŁAWCZA: 10 500 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł)



Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 530XD
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2993 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: KOL05628
Nr VIN: WBANM710X7CP19733
Data pierwszej rejestracji: 2006-12-13
Przebieg: 257460 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Torowa 20
30-435 KRAKÓW, małopolskie

Ruchomość można oglądać 04.09.2026 roku od godziny 10 do godziny 12.00.



Urząd Skarbowy Kraków - Śródmieście

Marcin Kocot
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2c8cb13d-cbe0-47ef-bef2-c2d65ffb9a0e

  • « Powrót
  • ID: 62572371
    Wyświetleń: 10
Wygasa za 15 dni

od 10 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też