[elicytacje] - audi a3 z 2010 r. #62572295

[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[elicytacje]  - audi a3 z 2010 r. - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

Ruchomości

Audi A3 z 2010 r.

CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł)

Kierownica po prawej stronie (anglik). Sprawny technicznie, zadbany. Moc 118 KW. Przegląd rejestracyjny ważny do 30.09.2026 r. Kluczyk z pilotem - 1 szt.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1798 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: GDA 1459E
Nr VIN: WAUZZZ8P7BA060659
Data pierwszej rejestracji: 2010-10-30
Przebieg: 166932 km
Kolor: biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2207-05-12



OGLĘDZINY:
Rzeźnicka 54/56
80-822 Gdańsk, pomorskie

04.09.2026 w godzinach od 09:00 do 09:30



Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku

Jacek Matuszewski
tel.


Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0edc2239-c2c4-4e82-8348-bd3ed9c90dec

  • « Powrót
  • ID: 62572295
    Wyświetleń: 2
Wygasa za 36 dni

od 4 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też