[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi #62572224
I licytacja Nieruchomości
Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi odrębną nieruchomość, ul. Niska 5 w Elblągu
CENA WYWOŁAWCZA: 579 750 zł (SZACUNKOWO: 773 000 zł)
Budynki parterowe w zwartej zabudowie o pow. użytkowej 326 m2, wybudowane w 1987r. na działce o pow. 727 m2, w technologii uprzemysłowionej, stanowią kompleks produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym. Budynki wyposażone są w instalacje: elektryczną przystosowaną do zasilania maszyn produkcyjnych, wodociągową i kanalizacyjną z sieci miejskiej, centralnego ogrzewania z własnego źródła- kocioł na ekogroszek, teletechniczną, monitoring i alarm. W księdze wieczystej widnieje niezgodność wpisów pow. użytkowej ze stanem faktycznym. Działka posiada dostęp do drogi gminnej, jej niezabudowana część utwardzona jest płytkami betonowymi typu trylinka. Nieruchomość jest obecnie wynajmowana - umowa dzierżawy na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
Nazwa katalogowa: Lokal użytkowy
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: EL1E/00041544/7
Piętro: Parter
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: Działka nr 56/2 o pow. 0,0727 ha
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,0727 ha
Przeznaczenie: Budynek handlowo-usługowy o pow. zabudowy 307 m2 i budynek biurowy o pow. zabudowy 45 m2
OGLĘDZINY:
Niska 5
82-300 ELBLĄG, warmińsko-mazurskie
Od 08.10.2026 do 21.10.2026 w godz. od 08:00 do 12:00, w dni robocze po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr tel. .
Urząd Skarbowy w Elblągu
Katarzyna Baranowska
tel.
Elektroniczna licytacja nieruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5d27ac3d-4b0a-4029-b8b2-6674de979445
I licytacja Ruchomości Dysk twardy zewnętrzny WD 1TB CENA WYWOŁAWCZA: 216 zł (SZACUNKOWO: 289 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk nie był podłączony w celu sprawdzenia.
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Dysk twardy wewnętrzny WD 2.0TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM CENA WYWOŁAWCZA: 135 zł (SZACUNKOWO: 180 zł) Przedmiot używany. Dane znajdujące się na dysku zostały usunięte przez biegłego sądowego. Stan wizualny dobry, bez śladów zarysowań, wgnieceń i uszkodzeń. Dysk ni
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Odkurzacz Karcher WD 3.200 CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Odkurzacz Karcher WD 3.200 Urządzenie jest używane, nosi normalne ślady użytkowania, brak końcówek ssawek do odkurzacza Moc silnika: 1200W max 1400W Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw wiatraków i wentylatorów - szt. 34 CENA WYWOŁAWCZA: 1 474 zł (SZACUNKOWO: 2 948 zł) Wentylator ROHS podłogowy/stojący 3w1 z metalową, chromowaną osłoną śmigła oraz charakterystyczną, ciężką okrągłą podstawą - uszkodzony - 1 szt. Wentylator podłogowy AIRONTEK - m
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE CENA WYWOŁAWCZA: 85 zł (SZACUNKOWO: 170 zł) Termometr ADE z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania ADE - 2 szt. Termometr elektroniczny z zasilaczem - cyfrowy panel sterowania - 1 szt. Termometr z hibromrtrem VF.KR
cena
9 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw 5 -ciu części samochodowych do pojazdów rożnych marek CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) W skład zestawu wystawionego do sprzedaży jako komplet wchodzi: 1. karoseria koloru białego od pojazdu marki Ford Transit- zdjęcie nr 1 2. lewa tylna części karoser
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Zasilacz awaryjny UPS marki Volt CENA WYWOŁAWCZA: 765 zł (SZACUNKOWO: 1 530 zł) Zasilacz awaryjny UPS marki Volt - służy do podtrzymania zasilania i ochrony podłączonych urządzeń przed zanikami prądu - 1 szt. Sterownik wentylatorów z termometrem GSE - cyfrowy regulator ob
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Transit Connect 1.5 diesel 120 KM rok prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 26 775 zł (SZACUNKOWO: 35 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Transit Conn
cena
30 dni temu
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus Kombi 1.5 diesel 120 KM rok. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 775 zł (SZACUNKOWO: 27 700 zł) Pojazd zabezpieczony na parkingu depozytowym. Wartość pojazdu określona przez biegłego skarbowego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwo
cena
30 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW R 1250 GS Adventure, rok prod. 2022, przebieg 25684 km. CENA WYWOŁAWCZA: 42 550 zł (SZACUNKOWO: 85 100 zł) Badanie techniczne ważne do 7.08.2026 r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW Model: R1250 GS Adventure Typ nadwozia: enduro Rok produkcji: 2022 Nr ramy: WB10M
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat 500, rok prod. 2019, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Brak przeglądu, 1 kluczyk, przebieg ustalono na podstawie bazy Cepik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: 500 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1242 cm³
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Chevrolet Captiva, rok prod. 2007, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) 1 kluczyk, przebieg ustalony na podstawie informacji z bazy Cepik. Bez ważnego badania technicznego. Data pierwszej rejestracji w kraju 28.02.2014. Nazwa katalogowa: Samochód o
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, rok prod. 2013, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Brak badania technicznego, brak kluczyka. Przebieg na podstawie danych ze systemu CEPiK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchb
cena
22 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141710/c70d65f7e/809dcef5-f6f2-3d2d-97c8-6a0d7032050e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141715/b0f5be09c/101474a8-0647-ba94-7fe7-7b7e43827bb9_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141719/90f608872/5253b74e-d42c-6891-6316-9ce3444f10df_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141721/c243ef5bb/738948d2-9854-27fd-a0fd-931c7d83e8b0_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141723/b2147323d/20b9bf62-0125-41ae-ab4d-ea8a628c9731_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141726/70b6d1a36/5b83ac89-64e9-3d0d-ad83-97b15243e3d4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141728/2a723b1c3/09813e31-6306-1974-5ca4-51c3474afd6d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141733/11a3ebb52/50265670-9f20-abb7-9c69-6c592c152a05_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141739/f1c077721/e7b57746-3660-a978-bee7-629cf4c3b44f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Prawo użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego budynkami stanowiącymi - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141745/a4427245f/fb703efd-aa56-66b0-7d57-38bf774f36b4_b.webp)