[eLicytacje] III licytacja - nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki #62572213

[eLicytacje] III licytacja - nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] III licytacja - nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

III licytacja Nieruchomości

nieruchomość gruntowa niezabudowana w Pączewie Gmina Skórcz, nr działki 63

CENA WYWOŁAWCZA: 31 850 zł (SZACUNKOWO: 49 000 zł)



Przeznaczenie: Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, Uchwała Rady Gminy Skórcz Nr VII/44/2015 z dnia 27 listopada 2015 r. teren przedmiotowej nieruchomości znajduje się w jednostce oznaczonej jako – tereny rolne.
Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: GD1A/00058027/3
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 221310_2.0006.63; 0.6500



OGLĘDZINY:
Pączewo
83-215 Pączewo, pomorskie

od 13.10.2026 do 15.10.2026



Urząd Skarbowy w Starogardzie Gdańskim

Cezary Rogowski
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9e51221f-d0b8-45b7-9944-f67538398c8e

  • « Powrót
  • ID: 62572213
    Wyświetleń: 8
Wygasa za 61 dni

od 31 850 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też