[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna #62572175

[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 1 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 2 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 3 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 4 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 5 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 6 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 7 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 8 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 9 - POZNANIAK.NET[eLicytacje] I licytacja - Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik  1,0 l, benzyna - Zdjęcie 10 - POZNANIAK.NET
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Toyota Aygo, samochód osobowy z 2007 roku, silnik 1,0 l, benzyna

CENA WYWOŁAWCZA: 3 300 zł (SZACUNKOWO: 4 400 zł)

Pojazd posiada aktualne badania techniczne do 25.11.2026 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Stan techniczny pojazdu to: próg prawy wgnieciony, błotnik przedni prawy pogięty, zderzak przedni połamany, zderzak tylny odpryski i pęknięcia lakieru na całej powierzchni, kołpaki kół połamane, odpryski powłoki lakierowej na pokrywie silnika.

Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego we Włocławku II Wydział Karny - sygn. akt II K 223/26 z 29 maja 2026 roku.

Oferowany przedmiot może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie oraz wady techniczne. Zaleca się dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Aygo
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: CG 84785
Nr VIN: JTDJG12C10N191041
Data pierwszej rejestracji: 2007-11-26
Przebieg: 114476 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-21



OGLĘDZINY:
Płocka 132
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

11.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00.



Urząd Skarbowy we Włocławku

Ireneusz Orzechowski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b5b68c76-61c9-458b-9149-c60106699636

  • « Powrót
  • ID: 62572175
    Wyświetleń: 5
Wygasa za 20 dni

od 3 300 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też